Plecaki reklamowe

Istnieją produkty, które są na tyle uniwersalne, że znajdują zastosowanie w każdej porze roku i przy każdej okazji. Jednym z przykładów są plecaki, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Używa ich powszechnie młodzież szkolna, ale także turyści. Co więcej, można zabrać je ze sobą na siłownie czy basen, na wypad na plażę czy po prostu na zakupy. Zastosowań, które można dla nich znaleźć, jest znacznie więcej. Dlatego idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
80,74 
Cena od:
17,58 
Cena od:
14,58 
1 2 3 4 z 4

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Wodoodporne plecaki turystyczne

Posiadamy idealne gadżety reklamowe dla branży turystycznej. Znajdziesz u nas między innymi wodoodporne plecaki turystyczne. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że idealnie sprawdzają się w podróży, niezależenie od panujących warunków atmosferycznych. Twoi klienci chętnie zabiorą go na górskie wycieczki czy na wypad nad wodę. To także świetny gadżet dla wszystkich tych, którzy aktywnie uprawiają sport. Wśród naszych wodoodpornych plecaków turystycznych znajdziesz także wersje posiadające wbudowane bukłaki na wodę. Dzięki specjalnej rurce z ustnikiem można z nich pić, bez wyjmowania ich z plecaka. Sprawdź również naszą ofertę pozwalającą na wykonanie nadruku na dowolnych zakupionych przez Ciebie plecakach. Możemy nanieść na ich powierzchnie logo Twojej firmy lub hasło reklamowe. Dzięki temu będą świetnie promować Twoją markę. Przekonaj się sam i zapytaj nas o wycenę danego produktu z przygotowanym przez Ciebie nadrukiem.

Obdarowując swoich klientów plecakami z logo Twojej firmy, z pewnością wywołasz dobre wrażenie. Jest to produkt, z którego będą korzystać często, za każdym razem utrwalając w świadomości Twoją markę. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór różnorakich modeli plecaków, zarówno o przeznaczeniu turystycznym, szkolnym, jak i biurowym. Dobierz najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczekiwań. Jeżeli zdecydujesz się na większe zamówienie, możesz liczyć na korzystne rabaty. Dzięki temu dostaniesz więcej jakościowych produktów w niższych cenach w przeliczeniu za sztukę. Skorzystaj z okazji jeszcze dziś!

Plecaki szkolne młodzieżowe

Sprawdź również naszą ofertę skierowaną dla nieco młodszych. Posiadamy szeroki wybór plecaków szkolnych młodzieżowych, także takich przystosowanych do przenoszenia laptopów. Znajdujące się w naszej ofercie plecaki są wygodne i przystosowane do noszenia nawet większych obciążeń. Dzięki temu cechują się dużą wytrzymałością i nie nadwyrężają sił użytkownika. Zostaną z pewnością docenione nie tylko przez dzieci, ale także ich rodziców. Dostępne u nas modele wyposażone są w szereg dodatkowych funkcjonalności. Możesz zakupić w naszym sklepie między innymi plecaki szkolne młodzieżowe z otworami na kable słuchawkowe lub takie do ładowania telefonu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i przekonaj się sam. Postaw na jakość połączoną ze świetnym wyglądem i użytecznością.

 

W kategorii Torby oferujemy także Torby na biodro - nerki.