Gadżety kibica

Gadżety kibica przydają się na stadionie i przed telewizorem. Dobry doping cieszy dużych i małych. Taki gadżet to dobry pomysł na miły i niezobowiązujący upominek o luźnym charakterze. Dla prawdziwych kibiców przygotowaliśmy czapki, kołatki, dmuchane kije i gwizdki.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Akcesoria kibica – daj klientom odrobinę radości!

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej? A może w planach są ważne rozgrywki firmowych drużyn sportowych, albo rodzinne eventy? Niezależnie od okazji, każde zawody sportowe zyskują na atrakcyjności dzięki kibicom! Sprawdź naszą ofertę i dobierz akcesoria kibica sygnowane Twoim logo lub ciekawym hasłem. Takie gadżety zbudują dobrą atmosferę każdego firmowego wydarzenia sportowego – rozdaj je na eventach i spraw, by Twoi klienci bawili się z myślą o Twojej firmie.
W naszym asortymencie znajdziesz czapki, kołatki, dmuchane kijki-klaskacze czy gwizdki, które sprawdzą się jako drobny tematyczny upominek dla klientów lub zachęta do dobrej, wspólnej zabawy podczas rodzinnych imprez firmowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę akcesoriów kibica, które możesz spersonalizować nadrukiem z Twoim logo. Wybierz kolorystykę odpowiadającą barwom firmowym i podziel się dobrą energią.

Reklamowe gadżety kibica – co wybrać?

Prowadzisz działalność o profilu zbliżonym do aktywnego trybu życia? Jeśli chcesz, by Twoja marka kojarzyła się z dobrymi sportowymi emocjami, wybierz gadżety, które spodobają się Twoim klientom. Czapki kibica z Twoim logo przydadzą się wszystkim fanom piłki nożnej, którzy przygotowują się do oglądania wielkich wydarzeń. Spraw radość najmłodszym i reklamuj swoją markę małymi gadżetami, które będą z dumą użytkowane przez małych kibiców! Koszulki-worki w wybranym kolorze z ciekawym nadrukiem czy plecaki-worki w kształcie piłki przydadzą się każdemu dziecku – do szkoły, na wycieczkę, a także na zajęcia sportowe – mogą w nich schować najpotrzebniejsze skarby, w tym inne gadżety.
Kolorowe gwizdki i kołatki to niezastąpiony atrybut każdego prawdziwego kibica. Zadbaj o to, by Twoje logo było dobrze widoczne, a na pewno zostaniesz pozytywnie zapamiętany. Jeśli szukasz ciekawych, małych gadżetów, postaw na kolorowe flamastry do malowania twarzy – w naszym asortymencie znajdziesz markery przygotowane we wzorach flag państw, ale dzięki dobranej kolorystyce można nimi tworzyć najróżniejsze napisy i znaki na całym ciele. Gadżet sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dla starszych – w końcu każdy lubi dobrą zabawę.

Akcesoria kibica nie tylko na trybuny

W naszym sklepie znajdziesz także małe gadżety, które, choć nawiązują do sportu, znajdują zastosowanie w życiu codziennym. Postaw na prosty długopis kibica, który ozdobimy Twoim nadrukiem – z pewnością zostanie on wykorzystany w szkole czy w pracy przez tych, którzy chcą identyfikować się ze sportem. Miłym, niezobowiązującym prezentem, nawiązującym do piłki nożnej, są piłeczki antystresowe, które możesz wykorzystać na targach, dodając logo firmy. Sprawdź naszą ofertę i dobierz najlepsze reklamowe gadżety kibica, a my dostarczymy do Ciebie gotowy produkt marketingowy!

 

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Gadżety plażowe.