Gadżety odblaskowe z logo

Myślisz o naprawdę skutecznej akcji promocyjnej? Postaw na gadżety reklamowe, które Twoim klientom mogą się przydać. Więcej - poprawią ich bezpieczeństwo i zadbają o nich. Taką wyjątkowa moc mają gadżety odblaskowe. Z logo Twojej firmy doskonale spełnią funkcję skutecznej reklamy. A Twoja marka będzie wzbudzała jeszcze bardziej pozytywne skojarzenia!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór odblasków w wielu kształtach, wariantach kolorystycznych i o różnym zastosowaniu. Dlatego nie trać czasu na dalsze poszukiwania. Tutaj wygodnie znajdziesz odblaskowy brelok, opaskę,kamizelkę - gadżety, które perfekcyjnie wpiszą się w Twoją kampanię promocyjną. Na wybranych gadżetach umieścimy trwały, estetyczny nadruk z Twoim logo. Cena? Będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

Breloki i opaski odblaskowe

Odblaskowy brelok lub zwijająca się opaska odblaskowa na ramię to gadżety, które... mogą komuś uratować życie. To idealna propozycja dla biegaczy, uczniów wracających ze szkoły, osób pracujących na drodze - praktycznie dla wszystkich. Odblask doczepiony do plecaka czy założony na ramię sprawi, że w sytuacji niedostatecznego oświetlenia, osoba będzie widoczna dla kierowców. Odblaski są gadżetem, który wyrazi troskę o Twoich klientów. 

Gadżety odblaskowe jako promocja Twojej firmy

Na opaski czy breloki odblaskowe naniesiemy trwały nadruk z Twoim firmowym logo. Dzięki temu zarówno osoba obdarowana, jak i Twoja marka będą zawsze doskonale widoczne!

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Ogrzewacze.