Nadruki

Wykonujemy dla Państwa znakowanie gadżetów praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Wszystkie gadżety reklamowe które posiadamy w naszym asortymencie możemy specjalnie dla Państwa znakować.

W opisie produktu znajdą Państwo informacje o ewentualnych możliwościach nadruku dedykowanych dla danego gadżetu.   W razie pytań / wątpliwości prosimy o kontakt,  nasi konsultanci z pewnością doradzą i zaproponują odpowiednią metodę nadruku.

Nadruki na gadżetach wykonujemy następującymi metodami:

TAMPODRUK -  najbardziej rozpowszechniona metoda nadruku. Polega ona na przeniesieniu farby z matrycy (wzoru nadruku) za pomocą tamponu na powierzchnię gadżetu. Elastyczność tamponu daje możliwość dostosowania się jego kształtu do kształtu przedmiotu. Najczęściej nadrukowuje się takie gadżety reklamowe jak: długopisy, zapalniczki, antystresy, oraz różnego rodzaju mniejsze przedmioty.

SITODRUK - polega na przeniesieniu farby z wcześniej przygotowanych matryc poligraficznych na gadżety a następnie utrwaleniu termicznych nadruku. Stosowana najczęściej do różnego rodzaju gadżetów materiałowych: parasoli, toreb, koszulek. Wielkość nadruku może być zdecydowanie większa niż w przypadku tampodruku.

GRAWER LASEROWY - wykonywanie nadruku za pomocą promienia laserowego. Polega na wypaleniu nadruku na powierzchni gadżetu, przez co nadruk jest wklęsły. Bardzo trwała i reprezentatywna metoda nadruku, idealna dla wszelkiego rodzaju gadżetów metalowych, aluminiowych czy drewnianych. Kolor wygrawerowanego logotypu lub innego nadruku uzależniony jest od podkładu zastosowanego pod materiałem danego gadżetu.

HAFT - polega na wyszywaniu niciami nadruku na gadżetach. Najlepsze do wszelkiego rodzaju gadżetów materiałowych.

TERMOTRANSFER - technika nadruku polegająca na przeniesieniu nadruku w trakcie termicznej przemiany gazowej. Wykonuje się je specjalnymi farbami sublimacyjnymi, najczęściej stosowana do nadruków gadżetów poliestrowych. Charakteryzuje się wysoką trwałościa i jakościa - umożliwia nadruk w pełnej kolorystyce.