Długopisy do telefonu

Zwykły długopis to czasem zbyt mało, by zrobić wrażenie na klientach. Podaruj im wyjątkowy upominek, który będzie kompatybilny ze smartfonem. Długopis reklamowy, który ułatwi obsługę ekranu dotykowego. Możesz go dodatkowo wzbogacić efektownym grawerem lub logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
2,30 
Promocja: GRAWERGRATIS
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Reklamowe długopisy do smartfona

Idealne gadżety reklamowe powinny być przede wszystkim użyteczne. To właśnie dlatego większość właścicieli firm swoim pracownikom, klientom i kontrahentom rozdaje praktyczne długopisy. Czasem jednak zwykły długopis to zbyt mało, by zrobić wrażenie na kliencie. W takiej sytuacji możesz zafundować im oferowane przez nas, eleganckie długopisy do telefonu dotykowego.

Długopisy do telefonu dotykowego – dlaczego warto?

Tradycyjne długopisy i pióra kulkowe z pewnością są akcesoriami przydatnymi dla wielu osób. Z drugiej strony, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że wielu pracowników dużych, prestiżowych firm, coraz częściej na konferencjach, wykładach branżowych czy spotkaniach pojawia się nie z notatnikiem, a smartfonem lub tabletem. Tego typu urządzenia mobilne często zastępują tradycyjne notesy, a ich obsługiwanie staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, gdy pod ręką mamy długopis do smartfona.

Przy pomocy długopisu do telefonu dotykowego można nie tylko poruszać się po interfejsie urządzenia mobilnego i przeglądać internet, ale także wykonywać różnego rodzaju notatki – zarówno przy pomocy klawiatury dotykowej, jak również w sposób „tradycyjny”, pisząc po ekranie. Korzystanie ze specjalnego długopisu sprawia ponadto, że na ekranie nie powstają tłuste, nieestetyczne odciski palców.

Wysokiej jakości długopisy z gumką do smartfona w sklepie tampogadzet.pl

W naszym sklepie internetowym tampogadzet.pl można znaleźć szeroki wybór specjalnych długopisów do smartfona. Oferujemy specjalne długopisy do telefonu dotykowego w najróżniejszych wariantach – posiadamy między innymi standardowe, uniwersalne modele, ale także eleganckie, prestiżowe stalowe długopisy z gumką do smartfona oraz przybory piśmiennicze do urządzeń mobilnych w wersji ekologicznej, które wykonane są z bambusa.

Proponowane przez nas długopisy do smartfona sprawdzą się przede wszystkim jako upominki dla pracowników z branży IT oraz przedsiębiorstw specjalizujących się w nowinkach technologicznych. Będą one również znakomitym pomysłem na gadżety firmowe rozdawane podczas konferencji i targów technologicznych i IT.

Zależy nam na tym, by oferowane przez nas długopisy do telefonu dotykowego były produktami nie tylko funkcjonalnymi, ale także nienachalnie promującymi firmę. Dlatego naszym klientom udostępniamy opcję wykonania graweru lub nadruku, przedstawiającego logotyp, nazwę firmy lub jej motto. Do znakowania długopisów z gumką do smartfona wykorzystujemy między innymi metody tampodruku lub grawerowania, które zapewniają bardzo estetyczny efekt.

W znakowaniu akcesoriów reklamowych specjalizujemy się od wielu lat, dlatego wybierając nasze usługi masz pewność, że naniesione na długopis logo będzie dokładne i trwałe, a grawer – bardzo elegancki. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup długopisy do telefonu dotykowego idealne dla siebie.

 

 

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Długopisy ekologiczne.