Notesy i notatniki reklamowe

Szukasz gadżetów reklamowych, które Twoi klienci i kontrahenci będą mieli zawsze pod ręką? A może planujesz zakup prezentów firmowych dla swoich pracowników? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - możesz zakończyć swoje poszukiwania i nie tracić więcej czasu. Tutaj jest to, czego potrzebujesz. Notesy i notatniki to niezastąpione wyposażenie biurowe - pozwalają szybko zanotować nazwisko i numer telefonu nowego klienta albo streścić przebieg biznesowego spotkania. Nowy pomysł? Najlepiej od razu go zapisać - oczywiście w notesie lub notatniku. Jeśli zamieścisz na nich logo swojej firmy, będzie to także idealny sposób na to, aby Twoi kontrahenci i klienci nieustannie o Tobie pamiętali.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
5,22 
Promocja: eko
Cena od:
8,43 
Promocja: NOWOŚĆ
Cena od:
12,36 
Promocja: NOWOŚĆ
Cena od:
13,70 
Promocja: NOWOŚĆ
Cena od:
21,70 
Promocja: NOWOŚĆ
1 2 3 4 5 z 6

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Notesy i notatniki to gadżety reklamowe, które świetnie wyeksponują nazwę Twojej firmy, dlatego idealnie sprawdzają się do promocji podczas konferencji i innych wydarzeń branżowych.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór notatników i notesów - modele klasyczne oraz wyposażone dodatkowo w gumkę i uchwyt na długopis, notatniki w fantazyjnych kształtach, w najrozmaitszych kolorach, z oryginalną płócienną lub korkową okładką, wyposażone w znaczniki samoprzylepne, czy też z recyklingu - idealne dla wielbicieli ekologicznych rozwiązań. Mamy dla Ciebie wiele propozycji. Z łatwością wybierzesz notatnik idealny. 

Notesy i notatniki z nadrukiem

Notes lub notatnik z własnym logo to doskonała forma promocji prowadzonego biznesu. Aby Twój reklamowy gadżet robił jeszcze lepsze wrażenie i skutecznie budował pozytywny wizerunek Twojej firmy, wybrane notesy lub notatniki opatrzymy nadrukiem logo, który będzie rozwiązaniem najwyższej jakości - trwałym i estetycznym. 

Wybierz dowolne notesy lub notatniki i złóż zamówienie wygodnie online. Im większa ilość zamówionych produktów, tym atrakcyjniejszą cenę proponujemy. Jeśli chcesz wycenić dany notes lub notatnik z konkretnym własnym nadrukiem - skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz dostępny w szczegółach dotyczących danego produktu.

Notesy i notatniki reklamowe z nadrukiem

Nie da się ukryć, że reklamowe gadżety firmowe odgrywają dużą rolę we współczesnym marketingu i pomagają w tworzeniu pozytywnego wizerunku marki. Można je zarówno podarować potencjalnym klientom lub kontrahentom, jak również rozdać pracownikom jako dodatek do okolicznościowych paczek. Jednymi z najlepszych tego typu gadżetów są notatniki i notesy reklamowe z nadrukiem, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego tampogadzet.pl.

Notesy i notatniki z logo firmy – dlaczego warto?

Wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie uczestnictwa targach branżowych i konferencjach bez posiadania gadżetów reklamowych. Co więcej, właściciele firm uznają ją za jeden z najtańszych sposobów na rozreklamowanie swojej marki. Klienci natomiast doceniają akcesoria, które są praktyczne i które przydają się na co dzień – nie ma wątpliwości co do tego, że notatniki z logo firmy wpisują się w te ramy doskonale.

Notesy firmowe przydają się większości z nas. Każdy lubi mieć bowiem w plecaku, torbie, czy na biurku w gabinecie notatnik, w którym może gromadzić ważne informacje, zapisywać terminy spotkań, konferencji, zajęć czy zaliczeń oraz tworzyć istotne notatki. Notatniki z logo firmy w formacie A5 są praktycznym gadżetem, który przy każdym używaniu będzie przypominał o Twoim przedsiębiorstwie.

Jakie notesy firmowe są najlepsze?

Najlepsze notesy firmowe to te, które można bez problemu włożyć do plecaka lub torebki na ramię i które nie zajmują wiele miejsca. Jednocześnie, powinny one umożliwiać tworzenie prostych i uporządkowanych notatek i zapisków. Dobrym rozwiązaniem są zatem notesy i notatniki firmowe w formacie zbliżonym do tradycyjnego zeszytu z 80 lub 96 kartkami.

Notatniki i notesy z logo firmy w sklepie tampogadzet.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć najróżniejsze notatniki i notesy z logo firmy, które sprawdzą sią jako praktyczny gadżet zarówno dla klientów i kontrahentów, jak również Twoich pracowników. Oferujemy notatniki i notesy reklamowe z nadrukiem w miękkiej lub twardej okładce w wielu wariantach kolorystycznych. Kupisz u nas notatniki z logo firmy wyposażone w elastyczną taśmę i praktyczną wstążkę do zaznaczania aktualnych zapisków.

Notesy reklamowe z nadrukiem – dla kogo?

Notesy reklamowe z nadrukiem są odpowiednim gadżetem promocyjnym dla każdego przedsiębiorcy. Są to wytrzymałe, wysokojakościowe i ekologiczne akcesoria, które przydadzą się zarówno właścicielom niewielkich firm, jak również szefom dużych korporacji.
Notesy i notatniki firmowe – jak wykonujemy nadruk?

Oferowane przez nas notesy i notatniki firmowe możemy ozdobić praktycznie dowolną grafiką – logotypem, nazwą marki czy firmowym mottem. W zależności od wybranego modelu na notatnik reklamowy nadruk nakładamy sprawdzoną metodą tampodruku lub przy pomocy specjalnej wysokojakościowej folii samoprzylepnej.

 

W kategorii Biuro oferujemy także Przyborniki na biurko.