Krokomierze

Aby gadżet reklamowy spełnił swoje zadanie, powinien być przydatny i praktyczny. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz między innymi krokomierze na rękę. To znakomity upominek dla wszystkich aktywnych fizycznie sportowców, a także osób, które dbają o zdrowy tryb życia.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Krokomierze na rękę

W sklepie Tempogadżet.pl udostępniamy wiele modeli opasek krokomierzy, które różnią się od siebie zarówno designem, jak i zakresem funkcjonalności. Dzięki temu na pewno znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zmieści się w Twoim budżecie. Każdy z oferowanych przez nas modeli posiada funkcje liczenia kroków na podstawie przebytego dystansu. Dzięki temu każdy użytkownik może stale monitorować swoją aktywność fizyczną i modyfikować ją pod swoje potrzeby. Każdy z Twoich klientów, który dostanie taki gadżet reklamowy, z pewnością będzie z niego zadowolony i będzie go często użytkował. W ten sposób będzie mile kojarzył Twoją markę. Jeżeli zamówisz większą liczbę produktów, możesz liczyć na uzyskanie korzystnego rabatu. Sprawdź szczegóły na naszych stronach produktowych. Uzyskaj więcej uniwersalnych krokomierzy za niższą cenę!

Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada opcje nadrukowania na jego powierzchni grafiki. Możesz skorzystać z tej oferty i samemu wybrać co ma się znaleźć na krokomierzu. Może to być dowolny projekt graficzny, w tym Twoje logo albo hasło reklamowe. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a dokonamy dla Ciebie wyceny takiej usługi. Zamieszczenie na krokomierzu na rękę loga Twojej firmy to doskonały pomysł na promocję. W ten sposób każdy użytkownik korzystający z urządzenia, będzie od razu kojarzył je z Twoją marką. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają w branży od wielu lat. Dzięki temu możesz być pewny, że wykonane przez nas nadruki są bardzo wysokiej jakości. Używamy technologii przystosowanych do materiałów, na których wykonujemy nadruk. Sprawia to, że efekt utrzymuje się bardzo długo, a logo czy hasło pozostają wyraźne, dobrze widoczne i nie blakną.

Opaski krokomierze

Nasze gadżety reklamowe to nie tylko świetna cena i jakość wykonania, ale także pełen zakres funkcjonalności. Oferowane przez nas opaski krokomierze oprócz mierzenia kroków liczą też przebyty dystans i spalone kalorie. Wykonane są z wytrzymałego tworzywa ABS, więc można zabierać je ze sobą wszędzie. Wyświetlacze zostały zrobione z akrylu, dzięki czemu bardzo trudno je zbić. W pełni naładowana bateria jest w stanie wytrzymać cały rok bez doładowania. Sprawdź również nasze krokomierze na klipsie, które można przypiąć do paska. Posiadamy różne wersje kolorystyczne, które możesz dobrać zgodnie ze swoim gustem. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami znajdującymi się w tej kategorii. Na pewno znajdziesz gadżet reklamowy, który spodoba się Twoim klientom.

 

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także ODBLASKI Reklamowe.