Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe z logo firmy to niepozorny gadżet, który znajduje zastosowanie zarówno w kampaniach marketingowych czy budowaniu relacji biznesowych, jak i jako element wyposażenia przedsiębiorstwa – biura, recepcji, stanowiska kasowego. Wybierając długopisy firmowe z oferty tampogadzet.pl, stawiasz na efektywną promocję swojej marki oraz jej wizerunku, która jest zawsze „pod ręką". Ponadto długopisy reklamowe z nadrukiem wyróżnia niska cena, nieobciążająca Twojego budżetu. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto nam zaufać!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!


Długopisy reklamowe – doskonały gadżet dla każdej firmy


Długopis reklamowy to przedmiot niezastąpiony na co dzień. Pomimo powszechnej komputeryzacji, wielu z nas wciąż wykorzystuje tradycyjne pismo ręczne – czy to do sporządzania notatek, spisywania listy zakupów, podpisywania dokumentów bądź przekazywania informacji współpracownikom. Sprawia to, że długopisy z logo są przydatnym gadżetem, który nie wyląduje w koszu na śmieci wkrótce po otrzymaniu. Dlatego też drobny, niezobowiązujący prezent wręczony kontrahentowi na pierwszym spotkaniu może pomóc zbudować głębokie zaufanie i stanowić zachętę do podjęcia współpracy.

Długopisy reklamowe z nadrukiem są niezwykle uniwersalne, dzięki czemu można wykorzystać je w firmach każdej branży. Przydadzą się zarówno Tobie, Twoim pracownikom, jak i klientom – np. do podpisania umowy, uzupełnienia dokumentów, zanotowania terminu kolejnego spotkania. Natomiast eleganckie długopisy reklamowe ozdobione grawerem są świetnym dodatkiem do większego prezentu świątecznego oraz uzupełnieniem innych gadżetów biurowych, takich jak notatniki i kalendarze.

Dzięki różnorodności naszego katalogu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów możesz stworzyć odzwierciedlający Twoją markę długopis z nadrukiem, który wzbudzi w odbiorcy same pozytywne skojarzenia. Warto również nadmienić, że cena długopisów reklamowych nie jest wysoka, a w dodatku spada wraz ze wzrostem wielkości zamówienia, co znacznie odciąża portfel każdego przedsiębiorcy.


Czym należy kierować się, wybierając długopisy reklamowe dla firmy?

W sieci znajdziesz długopisy reklamowe w interesujących wariantach kolorystycznych, o zróżnicowanym designie, ale wybór modelu odpowiedniego dla swojej firmy może okazać się nie lada wyzwaniem. Tanie długopisy reklamowe z nadrukiem, który szybko się zetrze, nie będą dobrym pomysłem, jeśli chcesz znaleźć gadżet wyrażający charakter i misję marki.

Najważniejsze cechy długopisów, na które warto zwrócić uwagę to:

  • Wygląd – powinien odpowiadać identyfikacji wizualnej marki. Dlatego, jeśli logo Twojej firmy jest czerwone, postaw na długopis w takim samym kolorze.
  • Materiał wykonania – do wyboru najczęściej masz modele wykonane z plastiku i metalu, ale coraz częściej spotykamy również długopisy papierowe, bambusowe czy z RPET.
  • Przyjazność środowisku – inicjatywy ekologiczne są coraz popularniejsze wśród konsumentów, dlatego w odpowiedzi na ich potrzeby powstały również długopisy przyjazne środowisku, wykonane z papieru, korka i innych naturalnych materiałów.
  • Sposób znakowania – najchętniej wybieraną opcją jest tampodruk, sitodruk i druk UV, ale jeśli chcemy wykorzystać długopisy w szczególny sposób, możemy zdecydować się na elegancki grawerunek laserowy, wykonywany na modelach metalowych, aluminiowych i drewnianych.
  • Jakość – to jedna z najważniejszych cech produktów reklamowych. Solidnie wykonane długopisy przez długi czas będą towarzyszyć nam czy naszym klientom oraz nie ulegną zniszczeniu przy transporcie i w codziennym użytkowaniu.
  • Cena – długopis reklamowy wysokiej jakości może kosztować więcej, ale odzwierciedli standardy Twojej firmy.

Na szczęście w przypadku długopisów reklamowych od tampogadzet.pl nie musisz martwić się o jakość zamówionych produktów. Proponujemy sprawdzone modele, które charakteryzuje wysoka wytrzymałość. Dbamy również, aby nadruk nie starł się z biegiem czasu. Dzięki temu długopisy oferowane w naszym sklepie są trwałym i skutecznym nośnikiem reklamy Twojej firmy.


Jak zamówić długopisy reklamowe ze sklepu internetowego tampogadzet.pl?

W sklepie internetowym tampogadzet.pl sprzedajemy gadżety reklamowe bez znakowania logiem z firmowym znakowaniem lub z innym nadrukiem. Cena długopisów reklamowych podana na stronie dotyczy produktów bez personalizacji, chyba że są oznaczone etykietą „nadruk gratis” bądź „grawer gratis". Jeżeli chcemy dokonać zakupu długopisów pozbawionych loga czy nazwy firmy, możemy skorzystać z e-sklepu, w którym wybieramy interesujący nas produkt i określamy liczbę zamawianych sztuk.

Każde zamówienie długopisów firmowych sygnowanych logiem Twojej firmy jest indywidualnie przez nas wyceniane. Niezbędne informacje można przesłać do naszych konsultantów na kilka sposobów:

  • drogą mailową lub telefoniczną,
  • poprzez formularz „Wycena z nadrukiem”, dostępny w karcie produktu,
  • poprzez formularz „Zapytaj o produkt”,
  • za pomocą zakładki „Ulubione” – to rozwiązanie pozwala na wycenę całej listy produktów, bez konieczności przesyłania pojedynczych formularzy.

Wraz z kosztorysem przedstawiamy wizualizacje projektów – jest to czas na wszelkie sugestie i uwagi. Zachęcamy do rozmowy z naszymi konsultantami, którzy zawsze służą pomocą i są otwarci na negocjacje. Po zaakceptowaniu wyceny niezwłocznie przystępujemy do realizacji i wysyłki zamówienia. Cenimy czas naszych klientów, dlatego staramy się wykonać je w najszybszym możliwym terminie.

Długopisy reklamowe to niezastąpione gadżety, służące promocji Twojej firmy i jej wizerunku. Sprawdzają się jako upominki dla klientów i partnerów biznesowych oraz są przydatnym wyposażeniem biura. Dobrej jakości gadżety mogą przełożyć się na pozytywne skojarzenia z Twoją marką, dlatego należy zastanowić się, czy warto inwestować w tanie długopisy z nadrukiem, które mogą ulec uszkodzeniu już podczas transportu. Na tampogadzet.pl oferujemy modele o zróżnicowanym designie i w wielu wariantach kolorystycznych. Spersonalizowane znakowanie sprawi, że Twoje logo będzie zawsze w zasięgu wzroku klientów.

 

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Akcesoria do długopisów.