Torby ekologiczne z nadrukiem

Foliowe torby znacznie podrożały. Nic dziwnego, że większość z nas przerzuciła się na te z materiału lub tektury. Podaruj je swoim klientom. Pozwól, aby podczas zakupów korzystali z praktycznego gadżetu z Twoim logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Torby ekologiczne

W dzisiejszych czasach troska o środowisko powinna towarzyszyć nam na każdym kroku. W naszym sklepie również wspieramy tego typu rozwiązania i zdajemy sobie sprawę z tego, jaki wpływ mają na naszą codzienność. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór eko toreb wykonanych z najlepszych organicznych materiałów. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie, to połączenie praktycznych funkcji torby z przyjazną środowisku filozofią oraz eleganckimi, rzucającymi się w oczy designami. Dzięki temu nie tylko będą spełniać swoje zadanie, ale również przyciągać spojrzenia. Oferujemy wiele wersji kolorystycznych, które można dobrać w zależności od swoich upodobań. Liczba naszych produktów stale się zwiększa, więc warto śledzić naszą stronę w celu zapoznania się z nowinkami. W przypadku składania większej liczby zamówień, możesz liczyć na udział w bardzo korzystnym programie rabatowym Klienta stawiamy na pierwszym miejscu dlatego chcemy byś dostał najwyższy jakościowo produkt po przystępnej cenie.

Torby ekologiczne z logo

Nasze torby ekologiczne to wspaniały sposób na wyróżnienie się. Sprawdzają się świetnie jako narzędzia promocji. Jak w przypadku każdego produktu dostępnego w naszym sklepie, również i na nich możemy wykonać dla Ciebie spersonalizowany nadruk. Torby ekologiczne z logo Twojej firmy umiejscowionym w widocznym miejscu, będą jeszcze bardziej rzucać się w oczy. Dzięki temu każdy będzie kojarzył Twoją markę. Zapoznaj się z możliwościami i wyceną zadruku podczas składania zamówienia. Oferujemy wiele możliwości przeprowadzenia druku przy użyciu najnowszych i najskuteczniejszych technologii. W opisach produktowych znajdziesz szczegóły dotyczące konkretnych przedmiotów. W razie jakichkolwiek wątpliwości odezwij się do nas za pomocą danych kontaktowych podanych na stronie. Nasi doradcy chętnie wyjaśnią Ci wszystkie zagadnienia. 

Torby ekologiczne z nadrukiem

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli praktycznych toreb. Wykonane są zazwyczaj z wysokogatunkowej bawełny albo materiałów nietkanych. Przed zakupem konkretnej eko torby z logo, sprawdź jej wymiary. Mogą się one różnić w zależności od modelu produktu. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wersji kolorystycznych, więc możesz dobrać je w taki sposób, by dobrze komponowały się z nadrukowaną grafiką przedstawiającą logo Twojej marki. Oferujemy między innymi torby ekologiczne z nadrukiem w kolorze żółtym, niebieskim czy neutralnym. W zależności od rodzaju torby, możesz wybrać wersję z uchwytami wykonanymi z tego samego materiału co jej korpus, albo z materiałów sztucznych. Przykładowo, nasze torby bawełniane w kolorze neutralnym posiadają brązowe, solidne uchwyty wykonane z poliuretanu. Sprawdź również resztę naszego asortymentu w tej kategorii! Z pewnością znajdziesz idealny dla siebie produkt.

W kategorii Eko oferujemy także Notesy i karteczki eko.