Kubki reklamowe

Kubek reklamowy z dowolnym, własnym nadrukiem? Przygotujemy go dla Ciebie! Szybko, sprawnie, wybierając najlepszy produkt i zachowując najwyższe standardy w zakresie nadruku. Reklamowy kubek, który trafi w ręce Twoich klientów bądź kontrahentów, powinien doskonale się prezentować, budując tym samym pozytywny wizerunek Twojej firmy. Jeśli chcesz, aby Twoja działalność kojarzona była z najwyższą jakością, sięgnij po najlepsze gadżety reklamowe - proponowane przez nas kubki.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
6,46 
Cena od:
7,22 
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Nasza bogata oferta sprawia, że zdecydowanie jest w czym wybierać. Dlatego bez problemu zyskasz rozwiązanie, które idealnie wpisze się w preferencje Twoich klientów bądź nawiąże do działalności Twojej firmy. Proponowane przez nas kubki reklamowe wykonane zostały z wysokiej jakości ceramiki, znakomitej, białej porcelany bądź też solidnego szkła, co gwarantuje nie tylko doskonały ich wygląd, ale także wysoką odporność na uszkodzenia czy zarysowania. Do tego wysokiej jakości nadruk odporny na działanie zmywarki. A to wszystko w zdecydowanie atrakcyjnej cenie. Doskonałej jakości kubki reklamowe mogą być naprawdę tanie. A im większe będzie Twoje zamówienie, tym niższą cenę kubków Ci zaproponujemy. Przekonaj się!

Kubek z własnym nadrukiem lub napisami

Kubki reklamowe z nadrukiem logo firmy lub dowolnie wybranym przez Ciebie napisem to świetna propozycja gadżetu promocyjnego, który sprawdza się zawsze i wszędzie. W czym pracownicy, klienci czy kontrahenci najczęściej piją kawę w firmie? W kubkach, które dostali w prezencie! Sięgając po nasze kubki, dajesz zatem swoim klientom to, czego potrzebują na co dzień, jednocześnie skutecznie dbając o to, aby podczas przerwy zawsze spoglądali na Twoje logo. A spośród czego możesz wybierać?

W naszej ofercie proponujemy zarówno klasyczne kubki reklamowe, jak i bardziej eleganckie kubki do kawy z łyżeczkami w komplecie, oryginalne kubki z wyciskarką do cytrusów, czy też praktyczne kubki z nakładką i panelem do chwytania. To wiele propozycji w zakresie modnego designu i warianty kolorystyczne, jakie sobie tylko wymarzysz. Poszczególne modele kubków różnią się także między sobą pojemnością. 

Transfer ceramiczny, jaki wykonujemy na kubkach, jest odporny na zmywanie w zmywarkach. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu kubek reklamowy z napisami lub z nadrukiem zawsze dobrze wygląda, a sam nadruk pozostaje na powierzchni kubka przez długi czas w doskonałym stanie.

Poznaj nasza ofertę bliżej - online lub stacjonarnie w Gliwicach! Zapraszamy do współpracy!

W kategorii Kubki oferujemy także Piersiówki.