Gadżety dla majsterkowicza

Gadżety majsterkowicza to coś, co zawsze warto mieć pod ręką. Nigdy nie wiesz, kiedy sytuacja zmusi Cię do tego, by coś obciąć lub przykręcić. Mamy bogaty wybór scyzoryków, nożyków do tapet i suwmiarek. Wiemy, jak efektownie wyeksponować na nich logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
11,87 
Cena od:
11,34 
Cena od:
25,34 
Cena od:
13,65 
Cena od:
18,25 
Cena od:
16,51 
Cena od:
18,98 
Cena od:
11,23 
Cena od:
17,81 
Cena od:
13,07 
1 2 3 z 3

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Narzędzia majsterkowicza – niezbędne, praktyczne i solidnie wykonane

Szukasz prezentu dla złotej rączki, a może praktycznych upominków reklamowych, które nie wylądują w koszu? Chcesz postawić na produkty, które będą w częstym użyciu i wyróżnią Twoją markę? Narzędzia wielofunkcyjne to strzał w dziesiątkę i doskonały pomysł dla prezent dla kontrahentów biznesowych, pracowników, klientów, jak również w formie prezentu dla znajomych czy członka rodziny. Praktyczny, potrzebny w różnych sytuacjach, niezbędny dla każdego zestaw narzędzi to prezent, który przyda się zarówno w domu, w warsztacie, jak również do zabrania w podróż. Odwiedź więc naszą stronę z narzędziami wielofunkcyjnymi oraz innymi praktycznymi i pomysłowymi gadżetami jak najszybciej. Wysoka jakość, szeroki wybór, atrakcyjne ceny, możliwość wykonania nadruku, a także pełna satysfakcja z zakupu. Z nami z pewnością stworzysz prezent idealny! 

Zestawy narzędzi – jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie 

Oferujemy szeroki wachlarz różnych narzędzi majsterkowicza – znajdziesz u nas scyzoryki, składane oraz zwijane miarki o różnej długości, wkrętaki, breloki, młotki, karabinki, opaskę-pas magnetyczny na narzędzia, klucze imbusowe, śrubokręty, bezpieczny nóż do tapet oraz kartonów, suwmiarki oraz rękawice robocze czy ogrodowe. Ciekawą propozycją są również wieloczęściowe zestawy narzędzi wielofunkcyjnych, zestawy narzędzi zapakowane w eleganckie czarne pudełko bądź opakowanie w kształcie opony, a także zestaw wyposażony w wydajną latarkę. Na każdym oferowanym narzędziu-gadżecie wykonać możemy trwały, wielokolorowy nadruk – logo firmy, napis, imię, cytat czy też oryginalna grafika. Znakowanie ustalamy indywidualnie z każdym klientem, tak aby odpowiednio wyeksponować nadruk i zapewnić pełną satysfakcję z uzyskanego efektu. Nasz asortyment kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm – realizujemy zamówienia jednostkowe i hurtowe. Przy zakupie narzędzi wielofunkcyjnych w większym nakładzie oferujemy dodatkowo okazyjne zniżki. 

Zestawy narzędzi – dlaczego są niezbędne? 

Narzędzia majsterkowicza to nie tylko niezbędny zestaw podczas remontu czy urządzania mieszkania, prac hobbistycznych w warsztacie czy przeglądów technicznych bądź serwisowych. Zestawy narzędzi przydają się również w nieoczekiwanych momentach – gdy nagle potrzebujemy coś przykręcić, obciąć czy otworzyć. Warto więc zawsze mieć je pod ręką i być przygotowanym na każdą sytuację. To sprawia, że narzędzia majsterkowicza to niezbędny gadżet, w który powinien być wyposażony każdy! W naszej ofercie nie znalazłeś interesującego Cię produktu, a może masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie zestawów narzędzi bądź innych gadżetów upominkowych i marketingowych? Skontaktuj się z nami jak najszybciej – przez czat na stronie, telefonicznie bądź mailowo, a chętnie pomożemy! 

 

W kategorii Dla domu oferujemy także Parasole reklamowe.