Zakreślacze reklamowe

W firmie kolorowe zakreślacze są tak niezbędne, jak mocna kawa i „idą” tak szybko, jak woda. Przygotuj praktyczny upominek reklamowy, który Twoi klienci będą mieli zawsze pod ręką. Wybierz efektowne kolory, pozwól że ozdobimy zakreślacz Twoim logiem i daj się zauważyć!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Zakreślacze reklamowe dla firm

Każdy, kto choć raz miał okazję pracować z dokumentami, notatkami i raportami, wie jak ważne jest posiadanie pod ręką kolorowych zakreślaczy. Przydają się one podczas zakreślania najważniejszych informacji, zaznaczania istotnych fragmentów w tekstach naukowych i artykułach oraz oznaczania deadline’ów i ważnych dat w kalendarzu. Chcesz zafundować swoim pracownikom praktyczny prezent, który przyda im się w codziennej pracy Oferowane przez nas zakreślacze sprawdzą się w tym aspekcie doskonale!

Dlaczego reklamowe zakreślacze z logo to dobry pomysł na gadżet?

Kolorowe zakreślacze to przybory, z których korzystamy niemal wszyscy. Przydają się one zarówno pracownikom w korporacjach i biurach oraz osobom pracującym w kancelariach adwokackich i prawniczych, jak również nauczycielom, studentom i uczniom. Krótko mówiąc, są to artykuły bardzo uniwersalne i praktyczne, a to właśnie takie gadżety są najbardziej pożądane wśród klientów.

Pamiętaj, że podarowując innym osobom zakreślacze z logo swojej firmy znacznie zwiększasz jej rozpoznawalność w społeczeństwie i budujesz pozytywny wizerunek swojej marki. O ile nachalne, pojawiające się na całym ekranie reklamy internetowe bardzo często zniechęcają do skorzystania z usług firmy, o tyle praktyczne gadżety biurowe subtelnie promują markę i zachęcają do bliższego zapoznania się z jej działalnością.

Oferowane przez nas kolorowe zakreślacze z nadrukiem to artykuły, które przydadzą się praktycznie każdej firmie i organizacji. Są one dobrym rozwiązaniem dla właścicieli dużych firm, którzy chcą sprawić podarunek swoim pracownikom lub kontrahentom, jak również do podmiotów edukacyjnych i organizacji wspierających nauczycieli, uczniów szkół podstawowych lub studentów.

Wysokiej jakości kolorowe zakreślacze w sklepie internetowym tampogadzet.pl

W naszym sklepie internetowym tampogadzet.pl znajdziesz szeroki wybór kolorowych zakreślaczy reklamowych. Oferujemy zarówno pojedyncze akcesoria w kolorze zielonym, pomarańczowym czy żółtym, jak również zestawy kilku zakreślaczy w różnych kolorach. W naszym asortymencie znajdziesz także specjalne przybory 2w1, które z jednej strony zostały wyposażone w długopis, a z drugiej – w zakreślacz.

Zakreślacze reklamowe to bardzo uniwersalne akcesoria, dlatego oferowane przez nas produkty cechują się dość tradycyjnym designem. Możemy jednak zaoferować również gadżety w bardziej oryginalnych kształtach – zakreślacz-strzykawka będzie fantastycznym rozwiązaniem dla przychodni lekarskich i szpitali, a zakreślacz-żarówka – na przykład dla firm budowlanych lub z branży IT.

Zamów zakreślacze z nadrukiem dla siebie

Oferowane zakreślacze możemy ozdobić dowolnym, wybranym przez Ciebie nadrukiem. Może to być logo Twojej firmy, stowarzyszenia lub organizacji, nazwa Twojego przedsiębiorstwa lub motto, które oddaje jego filozofię.

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Zestawy piśmiennicze.