Ekologiczne gadżety reklamowe

Zakładki, długopisy, zestawy kredek, notatniki i wiele innych - a wszystko to z papieru oraz materiałów pochodzących z recyklingu i ulegających szybkiej biodegradacji. Takie są właśnie proponowane przez nas ekologiczne gadżety reklamowe. Przygotowaliśmy całkiem sporo propozycji, dlatego bez trudu wybierzesz asortyment, który najlepiej odpowiadać będzie preferencjom Twoich klientów, pracowników czy kontrahentów. Na każdym gadżecie możemy umieścić trwały nadruk, np. z Twoim firmowym logo. Zadbamy o to, aby Twoja marka jeszcze mocniej kojarzyła się z tym, co trwałe, estetyczne i niezawodne, a przy tym w 100% przyjazne naturze!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
17,00 
Promocja: GRAWERGRATIS
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Ekologiczne gadżety reklamowe – w zgodzie z naturą i z troską o otoczenie! 

Wykonane z tworzyw biodegradowalnych, ulegających szybkiemu rozkładowi lub z materiałów pochodzących z recyklingu, praktyczne, estetyczne, przydatne i trwałe – produkty ekologiczne dostępne w naszym sklepie to strzał w dziesiątkę! Sprawdzą się zarówno jako upominki okolicznościowe, jak również ekologiczne gadżety reklamowe Twojej marki! Z roku na rok coraz bardziej rośnie świadomość ekologiczna, przykładamy coraz większą wagę do rozwiązań przyjaznych naturze oraz projektów, które troszczą się o naturalne środowisko. Chcąc więc aby Twoja firma była postrzegana jako nowoczesna, profesjonalna oraz troszcząca się o planetę, a także zwracająca uwagę na aktualne problemy warto postawić na tego typu upominki marketingowe. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne gadżety reklamowe, które możesz podarować partnerom biznesowym, pracownikom czy stałym klientom, jak również łatwo i wygodnie rozdać na szkoleniach, konferencjach, warsztatach czy wydarzeniach branżowych. Jesteśmy również przekonani, że tego typu eko produkty przypadną do gustu wszystkim miłośnikom natury, przyrody i ekologii. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ciekawą ofertą produktów ekologicznych jeszcze dziś! 

Produkty ekologiczne – poznaj naszą bogatą ofertę!

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wachlarz różnych eko produktów – do domu, biura, szkoły, pracy, na zakupy czy do zabrania w podróż. Oferujemy zarówno artykuły piśmiennicze – zakreślacze, eko długopisy klasyczne, zmywalne i z końcówkami pod urządzenia dotykowe, zestawy szkolno-biurowe, notatniki, kolorowanki, korkowe piórniki z wyposażeniem, zestawy kredek, ołówki, zakładki oraz przyborniki na biurko, jak również produkty ekologiczne takie jak torby na zakupy w różnych wersjach kolorystycznych oraz uniwersalne korkowe podkładki. Dostępne w naszej ofercie notatniki wykonane zostały z bambusa bądź papieru z recyklingu oraz oferowane są w różnych formatach, w klasycznej wersji bądź ze spiralą, wyposażone w długopis bądź bez dodatków. Oryginalnym pomysłem na ekologiczne gadżety reklamowe będzie również korkowa pamięć USB czy zestaw sosnowy. Podaruj wszystkim miłośnikom produktów ekologicznych coś wyjątkowego i wybierz dopasowane pod ich potrzeby gadżety jak najszybciej!

Eko produkty z trwałym nadrukiem – spersonalizuj swój upominek

Na oferowanych ekologicznych gadżetach reklamowych oraz eko produktach wykonujemy trwały, wysokojakościowy, odporny na ścieranie nadruk. Znakowanie w formie logo firmy, napisu, cytatu, imienia bądź ciekawej grafiki? Skontaktuj się z nami, a z pewnością zrealizujemy Twój projekt i sprawimy, że produkty ekologiczne wyróżnią się z tłumu, a także zyskają personalny charakter. Znakowanie jest indywidualnie wyceniane z każdym klientem na podstawie projektu graficznego, który ma zostać wykonany oraz nakładu. 

 

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii Dla domu.