Rozdzielacze i huby USB

Im więcej, tym lepiej. Liczba portów USB w firmowych laptopach i komputerach zawsze jest zbyt mała. Na szczęście są rozdzielacze, dzięki którym można podłączyć do jednego gniazda wiele urządzeń. W ofercie mamy zarówno klasyczne rozdzielacze, jak i huby z lampkami, brelokiem czy pojemnikiem na długopisy.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Adaptery sieciowe z grawerem – funkcjonalny gadżet dla każdego

W dobie ogromnego rozwoju technologii każdy rodzaj małej elektroniki trzeba zasilać przez kabel ze złączem USB, a portów w ładowarkach i laptopach zawsze jest za mało. Dlatego adaptery sieciowe i reklamowe huby USB z własnym nadrukiem to zawsze trafiony pomysł na drobny upominek marketingowy. W naszym asortymencie znajdziesz przydatne podczas podróży zagranicznych adaptery sieciowe – ozdobione Twoim grawerem będą przypominać klientom o jakości świadczonych przez Ciebie usług. 
Równie ciekawym pomysłem na firmowy gadżet elektroniczny jest adapter kabli 3w1 – posiada on wszystkie najpopularniejsze złącza: micro USB, USB typu C i złącze dwustronne Lightning, dzięki czemu można łatwo naładować niemalże każdy typ urządzenia. Białe tło i okrągły środek adaptera to dobre tło do firmowych grawerów czy nadruków – czarne logo zmieni adapter w minimalistyczny gadżet, złote nadruki dadzą efekt ekskluzywnego i przydatnego drobiazgu, a kolorowe grafiki wpiszą się w nowoczesne wzornictwo. Buduj wizerunek marki przemyślanie. Dobrze dobrane gadżety przyniosą najlepsze efekty kampanii marketingowych!

Huby USB z własnym nadrukiem

Szczególnie polecanymi gadżetami reklamowymi na wszelkie eventy i targi są minimalistyczne w formie huby USB. Pozwalają one na podłączenie do jednego gniazda kilku urządzeń przez kabel ze złączem USB. Posiadają co najmniej cztery porty USB, dzięki czemu z łatwością można ładować wiele urządzeń jednocześnie. Sprawdzają się także wtedy, gdy trzeba podłączyć więcej sprzętu do laptopa. Huby USB są niezawodne – każdy klient, który otrzyma firmowy gadżet tego typu, będzie z niego zadowolony.
Oprócz klasycznych kostek w czarnym lub białym wykończeniu, oferujemy także wersje eko w obudowie bambusowej, na której możemy wygrawerować Twoje logo lub wybrany przez Ciebie napis. Warto sprawdzić ciekawe w formie huby „chmurki”. Ten gadżet z pewnością wywoła niejeden uśmiech i będzie zawsze miło kojarzył się z Twoją firmą. Jeśli sam hub USB nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, sprawdź poręczne kostki z wbudowaną podstawką na smartfona lub organizery biurkowe na długopisy, w których podstawie ukryte są porty USB. 
Niewątpliwie ciekawym gadżetem będzie dostępny w naszej ofercie hub biurkowy USB 2.0 (kompatybilny ze złączami USB 3.0) z kolorowymi końcówkami – to urządzenie będzie ciekawą dekoracją każdego biurka i pozwoli na podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń zewnętrznych do laptopa czy adaptera sieciowego. Dodatkowo sygnowany hasłem marketingowym czy logo Twojej firmy stanowi niewątpliwie miły upominek dla kontrahentów.
Szukasz małych gadżetów? Z pewnością zainteresują Cię nasze zestawy przejściówek z możliwością wygrawerowania lub nadrukowania logo firmy – sprawdź ofertę i wybierz najlepszą opcję!

 

W kategorii Elektronika oferujemy także Słuchawki.