Power banki

Power banki reklamowe to jedna z naszych propozycji dedykowana wszystkim, którzy poszukują rozwiązań praktycznych, skutecznych, a jednocześnie estetycznych i "cieszących oko" . Power bank bywa niezastąpiony w sytuacji, gdy rozładowuje się telefon. Można zatem założyć, że gadżet ten zostanie doceniony przez klienta Twojej firmy w wielu codziennych sytuacjach. Jeśli dodatkowo sięgniesz po opcję z nadrukiem, zyskasz pewność, że logo Twojej firmy będzie niemal stale obecne w zasięgu wzroku Twojego klienta. Rozwiązania idealne? Zdecydowanie tak!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 3 4 z 4

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

W naszej ofercie proponujemy wysokiej jakości power banki, które dzięki opcji kolorowego nadruku bądź eleganckiego grawera znakomicie sprawdzają się jako modne gadżety reklamowe. To praktyczne połączenie estetyki i funkcjonalności w zdecydowanie konkurencyjnych cenach. A im większe będzie Twoje zamówienie, tym atrakcyjniejszą cenę możemy Ci zaproponować.

Oferujemy szeroki wybór interesujących rozwiązań - solidne power banki reklamowe z dowolnym nadrukiem, wyróżniające się precyzją wykonania. Dodatkowo gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie szybko i sprawnie zrealizowane - szanujemy Twój cenny czas. Zapraszamy do współpracy!

Power banki reklamowe - tylko wysoka jakość

Power banki reklamowe oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych, różniących się designem, a także w wersjach dostarczających dodatkowych korzyści, jak power bank z uchwytem na klucze, czy też power bank z wagą do bagażu oraz latarką LED. Własne źródło energii, do którego można podłączyć smartfon to rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i wygodne. Taki reklamowy power bank może zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów, ratując telefon przed rozładowaniem, np. w czasie poważnych rozmów biznesowych czy w podróży służbowej. Z pewnością Twoi klienci będą szczerze usatysfakcjonowani otrzymaniem takiego właśnie prezentu firmowego.

Proponowane przez nas power banki to gwarancja solidności, jakości i estetyki wykonania, więc zyskujesz gwarancję, że wręczasz swoim klientom to, co najlepsze. Tego typu gadżety reklamowe pozwalają wyeksponować logo firmy w sposób zarówno estetyczny, jak i bardzo wyraźny oraz trwały. Grawer lub nadruk będzie zawsze dobrze się prezentował, co jednocześnie przysłuży się budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Poszczególne modele proponowanych power banków wykonane są z plastiku lub aluminium, wyróżnia je także zróżnicowana pojemność. Wszystkie charakteryzuje niewielka waga oraz dołączony kabel USB z końcówką micro-USB w komplecie. Po prostu wybierz rozwiązanie, które odpowiada Ci najbardziej, podaj ilość, a my zaproponujemy Ci najlepszą cenę.

W kategorii Elektronika oferujemy także Rozdzielacze i huby USB.