Ołówki reklamowe

Mała rzecz, a cieszy! Ołówki z logo to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. W naszej ofercie mamy ołówki do zadań specjalnych – krótkie i mieszczące się w każdej kieszeni, praktyczne automatyczne oraz giętkie i kolorowe, które ucieszą dzieciaki.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
3,83 
Cena od:
0,90 

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Ołówki reklamowe z nadrukiem

Ołówki to jedne z najpowszechniej stosowanych przyborów piśmienniczych. Korzystamy z nich niemal całe życie – od najmłodszych klas szkoły podstawowej, przez studia, aż po życie zawodowe. Służą nam one do szkicowania rysunków, wykonywania prac plastycznych i tworzenia projektów architektonicznych, a także do podkreślania najważniejszych fragmentów w podręcznikach i zaznaczania informacji w dokumentach, raportach czy różnego rodzaju pismach. Jak widać, są to bardzo uniwersalne przybory piśmiennicze, a co za tym idzie, znakomicie sprawdzą się jako gadżety reklamowe dla firm. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju ołówki reklamowe z nadrukiem.

Ołówki z nadrukiem – dlaczego warto?

Obecni i potencjalni klienci, kontrahenci oraz pracownicy uwielbiają gadżety firmowe, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim – użyteczne. Przedsiębiorcom z kolei najbardziej podobają się te artykuły, które są tanie. Oferowane przez nas ołówki reklamowe z nadrukiem znakomicie wpisują się w te ramy – są tanie, praktyczne, wytrzymałe i estetyczne.

Ołówki z nadrukiem to także bardzo uniwersalne akcesoria. Dołączając je do zestawów upominkowych możesz mieć pewność, że odbiorca będzie z nich korzystał, niezależnie od tego, czy jest Twoim pracownikiem, klientem, wspólnikiem biznesowym czy uczestnikiem targów pracy lub branżowej konferencji. Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i jednocześnie dać coś ekstra potencjalnym klientom? Wytrzymałe ołówki z logo firmy będą idealnym wyborem.

Ołówki z logo firmy w sklepie tampogadzet.pl

W naszym sklepie internetowym tampogadzet.pl znajdziesz szeroki wybór najróżniejszych reklamowych ołówków z logo firmy. Posiadamy wiele przyborów piśmienniczych w różnych wariantach kolorystycznych oraz o różnej twardości. Dzięki temu każdy z naszych klientów bez najmniejszego problemu znajdzie produkty najlepsze dla siebie i najbardziej odpowiadające charakterystyce jego firmy – niezależnie od tego, czy jest to biuro architektoniczne, firma budowlana czy kancelaria adwokacka.

Ołówki stolarskie z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz także wytrzymałe ołówki stolarskie z nadrukiem. Artykuły te będą idealnym rozwiązaniem dla firm budowlanych i stolarskich i sprawdzą się podczas zaznaczania wymiarów i prac traserskich. Proponowane przez nas ołówki stolarskie z nadrukiem to nieodzowne akcesorium dla dekarzy, stolarzy czy cieśli.
Wybierz ołówki reklamowe z nadrukiem dla swojej firmy
Nasza firma specjalizuje się w nanoszeniu nadruków i grawerów na najróżniejsze akcesoria reklamowe i gadżety firmowe. Również na ołówki, które znajdziesz w naszym sklepie, możemy nanieść dowolny nadruk lub grawer. Może to być firmowe logo lub motto oraz nazwa przedsiębiorstwa – to wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Pióra.