Scyzoryki i multitoole z nadrukiem

Scyzoryk lub multitool to jeden z gadżetów, które są najbardziej pożądane przez klientów. Mały i praktyczny, przyda się wszędzie. Ma wiele funkcji m.in. nóż, nożyczki czy otwieracz, które przydadzą się w domu, w ogrodzie, w garażu, na grzybach i podczas górskich wędrówek. Możemy wyeksponować logo na rękojeści lub na pudełku.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Scyzoryki z logo

Istnieją gadżety, które niezależnie od okoliczności zawsze miło otrzymać. Dla większości klientów czymś takim są wszelkiego rodzaju scyzoryki i multitoole. To akcesoria, które dzięki swojej wszechstronności przydają się w każdej sytuacji. Wykorzystaj to w swojej kampanii marketingowej i zamów w naszym sklepie scyzoryki z logo Twojej firmy. Posiadamy ogromny wybór różnorakich modeli, które różnią się od siebie designem i liczbą funkcjonalności. Nieważne czy wolisz rozwiązania wykorzystujące prostotę, czy może wielofunkcyjne narzędzia do wszystkiego. U nas znajdziesz każdy model tego rodzaju gadżetów reklamowych. Pozwoli Ci to na idealne dostosowanie zamówienia zarówno pod Twoje potrzeby jak i upodobania Twoich klientów. To podarunek, który klient może wykorzystać potem wszędzie. Scyzoryki czy multitoole z nadrukiem zabierze ze sobą na wyjazd w plener, do garażu lub włoży je do skrzynki narzędziowej. Będzie z nich korzystać często i z przyjemnością, za każdym razem widząc logo Twojej firmy. Dlatego nie wahaj się i zapoznaj się z naszą ofertą już teraz. Sprawdź jej szczegóły na poszczególnych stronach produktowych. Jeśli dokonasz u nas zamówienia na większą liczbę sztuk, otrzymasz korzystne rabaty, które pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

Scyzoryki i multitoole z nadrukiem

Na oferowanych przez nas produktach możemy wykonać profesjonalne nadruki z logotypem Twojej firmy. To doskonałe narzędzie promocji, które pozwoli Ci lepiej zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego możesz być spokojny o jakość dokonywanych przez nas nadruków. Wykorzystujemy technologie dostosowane do konkretnego materiału, z którego wykonany jest dany produkt. Sprawia to, że logotyp będzie w stanie przetrwać bardzo długo dobrze widoczny i nie zetrze się przy byle okazji. Kupione u nas scyzoryki z logo Twojej firmy, będą posiadać je w wyeksponowanym miejscu i gdy ktoś będzie z nich korzystał z pewnością je zauważy. Jeżeli interesuje Cię wycena Twojego projektu graficznego, odezwij się do nas korzystając z danych kontaktowych dostępnych w odpowiedniej zakładce sklepu. Możesz użyć również do tego celu gotowych formularzy, które znajdziesz na stronach produktowych. 

Multitoole z logo

Sprawdź nasz bogaty asortyment. Stale go poszerzamy, więc mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta naszych multitooli z logo to wiele modeli, które różnią się od siebie zarówno liczbą i funkcjonalnością ostrzy jak i ogólnym wyglądem. Możesz korzystać z różnych powierzchni tnących, pił, nożyczek, śrubokrętów, kombinerek i wielu, wielu innych. Posiadamy narzędzia dedykowane do konkretnych zadań, na przykład zestaw przyborów rowerowych. Znajdziesz u nas też bardziej tradycyjne noże i scyzoryki z nadrukiem. Przekonaj się sam i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

W kategorii Dla domu oferujemy także Świeczki i kadzidełka.