Kredki reklamowe

Kredki reklamowe z logo to nie tylko gadżet dla dzieci. Możesz mieć pewność, że kredki znajdą stałe miejsce w szufladzie biurka Twoich kontrahentów. Kolory przydadzą się do zaznaczania ważnych fragmentów raportów , pozwolą przetrwać nudne zebranie. To upominek, który z Twoim logiem będzie budził pozytywne emocje i sprawi nie jeden uśmiech na twarzy. Idealny gadżet dla szkół, przedszkoli, żłobków, szpitali i nie tylko.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
0,47 
Cena od:
1,62 
Cena od:
5,04 
Cena od:
0,76 
Cena od:
3,30 
Cena od:
1,17 
Cena od:
6,81 
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Kredki reklamowe z logo firmowym

Kolorowe kredki z nadrukiem to akcesoria, które przydadzą się nie tylko dzieciom. Chociaż kojarzymy je przede wszystkim z przedszkolami, żłobkami i szkołami podstawowymi, swoje miejsce znajdą one także w gabinetach i firmowych biurach. Doskonale sprawdzą się one bowiem przy zaznaczaniu najważniejszych informacji w raportach, dokumentach firmowych czy podkreślania najważniejszych spotkań i wydarzeń w kalendarzach.

W naszym sklepie internetowym tampogadzet.pl znajdziesz szeroki wybór tych gadżetów reklamowych. Kredki oferujemy zarówno w kompletach sześciu kolorów, jak również w bardziej rozbudowanych zestawach, liczących nawet kilkadziesiąt kredek w różnych kolorach.
Kredki reklamowe – gdzie się przydadzą?

Z pewnością miejscami, w których najczęściej korzysta się z kolorowych kredek, są przedszkola, szkoły podstawowe oraz świetlice. To właśnie tam, gdzie dzieci wykonują wiele rysunków i prac plastycznych powinny znaleźć się duże zestawy kredek reklamowych z logo.

Nasza oferta przeznaczona jest zatem przede wszystkim do placówek edukacyjnych, domów kultury oraz wszystkich obiektów, w których małe dzieci mogą być narażone na nudę – kredki z logo firmowym można zamówić także do sklepów wielkopowierzchniowych, hoteli czy poczekalni w szpitalach i innych placówkach medycznych.

Gdzie jeszcze sprawdzą się te gadżety reklamowe? Kredki przydają się jako przybory piśmiennicze w biurach i gabinetach, ośrodkach konferencyjnych oraz profesjonalnych szkołach językowych.

Jakie kredki z nadrukiem kupić?

Dokonując zamówienia w naszym sklepie pamiętaj, że oferujemy różne rodzaje kredek z nadrukiem. Jeśli szukasz artykułów do swojego przedszkola lub szkoły, dla małych dzieci odpowiednie będą grube kredki woskowe – zapewniają one żywe, intensywne kolory i cechują się doskonałymi właściwościami kryjącymi. Będą one doskonałym wyborem dla małych dzieci nieposiadających jeszcze zaawansowanych zdolności plastycznych. Kredki reklamowe z drewna lepiej sprawdzą się natomiast w wyższych klasach szkoły podstawowej oraz siedzibach firmowych.

Kredki z logo firmy w sklepie internetowym tampogadzet.pl

W naszym internetowym sklepie tampogadzet.pl znajdziesz szeroki wybór estetycznie zapakowanych kredek z logo firmy lub organizacji edukacyjnej. Kupisz u nas między innymi zestawy kredek drewnianych w zestawach z sześcioma, dwunastoma lub dwudziestoma czterema kolorami. Oferujemy także specjalne zestawy gadżetów reklamowych – kredki drewniane, ołówek, linijkę, gumkę i temperówkę. Posiadamy również wyjątkowe komplety kredek woskowych.

Gadżety reklamowe – kredki z nadrukiem

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić reklamowe kredki z nadrukiem. Może to być zarówno logotyp Twojej firmy lub organizacji, jak również nazwa firmy czy przysługujące Ci motto. Wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji.

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Ołówki.