Latarki i lampki

Istnieją gadżety, które przydają się w każdym domu. Należą do nich między innymi wszelakie lampki i latarki. W naszym sklepie przygotowaliśmy rozległą ofertę dotyczącą tej kategorii. To akcesoria, które można wykorzystać wszechstronnie. Przydają się podczas awarii prądu, nocnych przechadzek, naprawiania samochodów, wypadów pod namiot, a nawet do zabaw z dziećmi. Dzięki temu możesz być pewny, że używając lampek i  latarek jako gadżetu reklamowego, trafisz w gusta bardzo wielu klientów. Będą oni używać podarowanych im latarek z logo Twojej firmy i dzięki temu dobrze ją kojarzyć. To świetna forma promowania marki, w którą warto zainwestować. Sprawdź naszą ofertę i wybierz gadżety najbardziej odpowiadające Twoim upodobaniom. Posiadamy atrakcyjne oferty rabatowe dla wszystkich, którzy składają zamówienia na dużą liczbę produktów. Szczegóły znajdziesz na stronach produktowych. Im więcej zamówisz, tym więcej oszczędzisz! 

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
11,80 
Cena od:
11,80 
Cena od:
11,80 
Cena od:
11,80 
Cena od:
11,80 
Cena od:
15,55 
1 2 3 4 z 4

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Lampki USB do laptopa

Oferujemy bardzo dużo różnych rodzajów latarek i innych źródeł światła. Także takich, które pozbawione są własnego zasilania. Zobacz nasze lampki USB do laptopa w wielu wersjach kolorystycznych. Po podłączeniu ich do komputera możesz dowolnie je wyginać na elastycznym pałąku i kierować światło tam gdzie jest Ci najpotrzebniejsze. Lampki USB do laptopa uprzyjemniają korzystanie z niego w ciemnych pomieszczeniach, ale przydają się także do innych zastosowań. Odpowiednio skierowane mogą pełnić funkcje pełnoprawnej lampy biurkowej i pomagać przy czytaniu książek, odrabianiu lekcji i innych podobnych czynnościach. Sprawdź nasze korzystne ceny! 

Latarki ręczne Led małe

Posiadamy także sprzęt zasilany bateriami. To ogromna wygoda, która pozwala na używanie go niezależnie od tego, w jakim miejscu aktualnie się przebywa. W tym segmencie oferujemy latarki ręczne Led małe. Są na tyle poręczne i kompaktowe, że można z powodzeniem schować je w kieszeń czy do torebki i nosić ze sobą wszędzie. W naszym sklepie znajduje się ogromny wybór różnorakich modeli latarek tego typu. Również w formie sprytnych wielofunkcyjnych gadżetów takich jak długopisy, breloki czy magnesy. Dodatkowo każdą latarkę ręczną Led małą, możesz przyozdobić własnym logo lub hasłem reklamowym. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z działem obsługi klienta w celu wycenienia kosztów takiej usługi. 

Latarki na głowę

Zapoznaj się również z pozostałymi produktami w naszej ofercie. Jeżeli lubisz gadżety, które stawiają na wygodę użytkowania, powinieneś wybrać nasze latarki na głowę. To uniwersalne rozwiązanie, które za sprawą regulowanego paska dopasuje się do każdego. Korzystanie z latarek czołowych ma wiele plusów. Światło zawsze będzie kierować się tam, gdzie aktualnie patrzy użytkownik, a jego ręce pozostaną wolne. Dzięki temu będzie on mógł swobodniej nimi operować. To idealne rozwiązanie dla mechaników i innych fachowców.

W kategorii Elektronika oferujemy także Ładowarki.