Latarki i lampki reklamowe

Istnieją gadżety, które przydają się w każdym domu. Należą do nich między innymi wszelakie lampki i latarki. W naszym sklepie przygotowaliśmy rozległą ofertę dotyczącą tej kategorii. Sprawdź naszą ofertę i wybierz gadżety najbardziej odpowiadające Twoim upodobaniom.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
15,09 
Cena od:
15,09 
Cena od:
15,09 
Cena od:
15,09 
Cena od:
15,55 
1 2 3 z 3

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Lampki USB do laptopa

Oferujemy bardzo dużo różnych rodzajów latarek i innych źródeł światła. Także takich, które pozbawione są własnego zasilania. Zobacz nasze lampki USB do laptopa w wielu wersjach kolorystycznych. Po podłączeniu ich do komputera możesz dowolnie je wyginać na elastycznym pałąku i kierować światło tam gdzie jest Ci najpotrzebniejsze. Lampki USB do laptopa uprzyjemniają korzystanie z niego w ciemnych pomieszczeniach, ale przydają się także do innych zastosowań. Odpowiednio skierowane mogą pełnić funkcje pełnoprawnej lampy biurkowej i pomagać przy czytaniu książek, odrabianiu lekcji i innych podobnych czynnościach. Sprawdź nasze korzystne ceny!

Latarki ręczne Led małe

Posiadamy także sprzęt zasilany bateriami. To ogromna wygoda, która pozwala na używanie go niezależnie od tego, w jakim miejscu aktualnie się przebywa. W tym segmencie oferujemy latarki ręczne Led małe. Są na tyle poręczne i kompaktowe, że można z powodzeniem schować je w kieszeń czy do torebki i nosić ze sobą wszędzie. W naszym sklepie znajduje się ogromny wybór różnorakich modeli latarek tego typu. Również w formie sprytnych wielofunkcyjnych gadżetów takich jak długopisy, breloki czy magnesy. Dodatkowo każdą latarkę ręczną Led małą, możesz przyozdobić własnym logo lub hasłem reklamowym. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z działem obsługi klienta w celu wycenienia kosztów takiej usługi.

Latarki na głowę

Zapoznaj się również z pozostałymi produktami w naszej ofercie. Jeżeli lubisz gadżety, które stawiają na wygodę użytkowania, powinieneś wybrać nasze latarki na głowę. To uniwersalne rozwiązanie, które za sprawą regulowanego paska dopasuje się do każdego. Korzystanie z latarek czołowych ma wiele plusów. Światło zawsze będzie kierować się tam, gdzie aktualnie patrzy użytkownik, a jego ręce pozostaną wolne. Dzięki temu będzie on mógł swobodniej nimi operować. To idealne rozwiązanie dla mechaników i innych fachowców.

Lampki USB to akcesoria, które można wykorzystać wszechstronnie. Przydają się podczas awarii prądu, nocnych przechadzek, naprawiania samochodów, wypadów pod namiot, a nawet do zabaw z dziećmi. Dzięki temu możesz być pewny, że używając lampek i  latarek jako gadżetu reklamowego, trafisz w gusta bardzo wielu klientów. Będą oni używać podarowanych im latarek z logo Twojej firmy i dzięki temu dobrze ją kojarzyć. To świetna forma promowania marki, w którą warto zainwestować. Posiadamy atrakcyjne oferty rabatowe dla wszystkich, którzy składają zamówienia na dużą liczbę produktów. Szczegóły znajdziesz na stronach produktowych. Im więcej zamówisz, tym więcej oszczędzisz!

 

W kategorii Elektronika oferujemy także Ładowarki.