Kosze i torby piknikowe

Czas spędzany z rodziną na świeżym powietrzu to chwile, które zapamiętujemy na lata. Podaruj swoim partnerom biznesowym coś, co sprawi przyjemność im oraz ich najbliższym. Takim oryginalnym upominkiem będzie kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem lub torba, którą łatwo zabrać za miasto. Oczywiście, możemy ozdobić ją logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Reklamowe kosze piknikowe – wakacyjny gadżet firmowy

Szukasz nietuzinkowych pomysłów na gadżety wakacyjne, które pomogą budować wizerunek Twojej marki? W sezonie letnim najlepszym sposobem na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi są weekendowe wypady za miasto, dlatego idealnym prezentem dla kontrahentów będzie ciekawy i funkcjonalny kosz piknikowy. W naszym asortymencie znajdziesz reklamowe kosze piknikowe, które możemy ozdobić Twoim logo lub miłym hasłem, podziękowaniami za współpracę czy ciekawą grafiką. 
Kosze piknikowe dostępne w naszym sklepie to zestawy wyposażone w najpotrzebniejsze elementy – talerze, kubki i sztućce. Zbuduj dobre wrażenie i podaruj obiecującym klientom czy partnerom biznesowym kosz piknikowy, który zachęci do spędzania czasu na wolnym powietrzu i przyda się podczas weekendów w górach czy nad jeziorem. Dzięki temu w najlepszych okolicznościach klienci będą przypominać sobie o Twoich usługach.

Plecaki i torby piknikowe z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz także pojemne plecaki i torby piknikowe, które można zabrać ze sobą na każdą pieszą wycieczkę. Stanowią one funkcjonalny i kompletny zestaw piknikowy, który ucieszy nawet najbardziej wymagających klientów. Wyposażone są w podstawowy komplet talerzy, sztućców i kubków dla czterech osób, ale nie tylko. Dużą popularnością cieszy się model plecaka z kocem – w końcu to najważniejszy element każdego spotkania na trawie. Dodatkowo nasze plecaki posiadają komory na napoje, przydatne deski oraz korkociągi, które pomogą celebrować ważne chwile na wolnym powietrzu.
Jeśli chcesz znaleźć gadżet, który pomoże reklamować Twoją markę na targach i wydarzeniach firmowych, postaw na prostą torbę termiczną – przyda się każdemu, a dodatkowy nadruk w formie logo będzie przypominał o Twojej firmie. Izotermiczny kosz piknikowy przydaje się nie tylko podczas wycieczek, ale i na codziennych zakupach w ciepłe dni, co sprawia, że jest wyjątkowo funkcjonalny.

Reklamowe kosze piknikowe 

Dobierz kosz lub plecak piknikowy w formie, która najbardziej oddaje ideę Twojej marki. Zbudujesz w ten sposób kompletną kampanię marketingową, która zaowocuje pozytywnym odbiorem marki. Najbardziej luksusowym towarem jest czas, który spędza się w gronie najbliższych, dlatego gadżety, które podsuwają pomysły na zdrowy i przyjemny wypoczynek będą zawsze doceniane.
Każdy wybrany przez Ciebie kosz czy plecak piknikowy możemy ozdobić wybraną grafiką, hasłem czy logo Twojej firmy. Wybierając gadżety firmowe dajesz swoim klientom nowe możliwości – kosze piknikowe pozwolą im miło spędzać weekendy z najbliższymi, a to właśnie takie chwile są w życiu najważniejsze. Pokaż swoim partnerom biznesowym, że życie to nie tylko praca – wybierz kosze piknikowe w naszym sklepie, a my stworzymy dla Ciebie gotowy produkt marketingowy!

 

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Krokomierze.