Breloki metalowe z grawerem

Breloki metalowe w różnych ciekawych kształtach – m.in. jabłka, ciężarówki albo czterolistnej kończyny. Do domu i do samochodu. Z latarką, otwieraczem lub żetonem. Niezwykle praktyczny i stylowy gadżet, na którym można łatwo wygrawerować logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 3 z 3

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Breloki metalowe – praktyczny, ciekawy i gustowny gadżet! 

Breloki do kluczy, w formie zawieszki do walizki bądź identyfikatora, jako ozdoba i element odblaskowy do plecaka, a może jakieś inne, kreatywne zastosowanie? Breloki metalowe to przydatne i uniwersalne gadżety o różnych przeznaczeniu, warto więc rozważyć ich zakup jako gadżetów pod kampanię marketingową, upominków dla partnerów biznesowych bądź pracowników, a także w formie upominku dla znajomego czy też członka rodziny. Są to ponadczasowe gadżety, które nie wychodzą z mody i są doceniane przez wszystkich – niezależnie od wieku czy płci. Dodatkowo w wersji metalowej są niezwykle eleganckie i gustowne, dzięki czemu obdarowany z pewnością poczuje się wyjątkowo, a ty wyróżnisz się na tle konkurencji jako profesjonalna i luksusowa firma bądź marka. Breloki metalowe to również gadżety, które łatwo rozdać na targach branżowych, konferencjach, szkoleniach, koncertach czy podczas różnych eventów. Oferowane przez nas breloki do kluczy metalowe zapakowane są również w estetyczne, czarne pudełka upominkowe, dzięki czemu bez dodatkowych czynności możesz od razu wręczyć wyjątkowy prezent! Zarówno na zawieszce, jak i opakowaniu wykonać możemy spersonalizowany nadruk – wysokojakościowe, trwałe, czarno-białe bądź kolorowe znaczenie, które klasyczną i minimalistyczną wersję zamieni w coś oryginalnego i pomysłowego! Umieść więc na breloku metalowym logo firmy, napis, ulubiony cytat, imię bądź ciekawą grafikę i stwórz gadżet, który wywoła szeroki uśmiech na twarzy! 

Breloki metalowe – dlaczego są dobrym pomysłem na gadżet reklamowy? 

Dostępne w naszej ofercie breloki do kluczy metalowe posiadają dużą powierzchnię, na której wykonane może zostać znakowanie – bez problemu umieścisz więc tam interesujący Cię projekt graficzny czy logo, tak aby nadruk był widoczny i przykuwał uwagę. Ich dużym atutem jest również uniwersalność oraz użyteczność – każdy z nas posiada chociaż jeden komplet kluczy, do którego z pewnością warto przypiąć oryginalny gadżet jakim są breloki metalowe! Tak jak wcześniej wspomnieliśmy cechuje je również szerokie zastosowanie, w którym ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Breloki metalowe nie muszą służyć tylko jako zawieszki czy ozdoba – warto rozważyć tu również inne kreatywne rozwiązania i  pomysły na kampanie marketingową jak np. breloki z danymi kontaktowymi w formie oryginalnych wizytówek.

Breloki do kluczy metalowe – dostępny asortyment

W naszym sklepie znajdziesz zarówno breloki metalowe w kształcie prostokątnym, okrągłym, jak również koniczyny, śrubokrętu, gwizdka, roweru, gitary, samochodu czy domu. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i oryginalne kształt w różnych wymiarach. Ciekawą propozycją są również breloki metalowe w formie latarki czy z kablem USB. Postaw więc na skuteczną, a zarazem ciekawą reklamę oraz gadżety reklamowe i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą breloczków do kluczy metalowych jak najszybciej!

 

W kategorii Dla domu oferujemy także Gadżety dla dzieci.