Notesy ekologiczne z nadrukiem

Ekologiczne notatniki są bardzo modne. Mają kilka przydatnych dodatków, które pozwalają pozbyć się wyrzutów sumienia, związanych z troską o środowisko. W naszej ofercie mamy notatniki z gumką, uchwytem na długopis i samoprzylepnymi karteczkami.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Notesy ekologiczne – eko gadżety dla każdego! 

Chcesz zadbać o otaczający nas świat? Szukasz rozwiązań, które są przyjazne dla otoczenia i naszego środowiska? Chcesz zakupić notesy ekologiczne bądź inne eko artykuły papiernicze do szkoły, pracy, bądź na inne zapiski? A może szukasz ciekawych eko gadżetów pod kampanię marketingową czy też użytecznych upominków dla pracowników? Notesy eko to bardzo praktyczne i uniwersalne gadżety – przydadzą się każdemu i z pewnością zawsze będą pod ręką! Warto kupić je od razu w zestawie z karteczkami samoprzylepnymi eko, które pozwolą łatwo i przyjemnie uporządkować notatki i szybko znaleźć potrzebne informacje. Co więcej decydując się na wariant ekologiczny masz możliwość wykorzystania dużej powierzchni brązowej okładki na oryginalne znakowanie – nadruk logo firmy, motywującego cytatu, imienia osoby obdarowanej, życzeń czy też ciekawej grafiki czarno-białej bądź kolorowej. Pełen wachlarz możliwości, zachowanie estetyki i wysokojakościowego wykonania, możliwość trwałego nadruku, a także okazyjne ceny – wybierając notesy ekologiczne nie tracisz więc ani na jakości, ani nie nadszarpujesz budżetu! Dołóż więc swoją cegiełkę, zatroszcz się o naszą piękną planetę, wyróżnij się jako marka, która chce żyć w zgodzie z naturą i kup notesy ekologiczne oraz karteczki samoprzylepne eko jeszcze dziś!

Notesy oraz karteczki samoprzylepne eko – poznaj naszą ekologiczną ofertę! 

W naszym eko asortymencie znajdziesz szeroki wybór różnych produktów przyjaznych naturze, które wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu bądź materiałów, które łatwo ulegają biodegradacji. Oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe notesy ekologiczne, praktyczne zestawy zeszytu z długopisem, a także z karteczkami samoprzylepnymi eko. Znajdziesz u nas zarówno zeszyty ze spiralą, jak i wersje klasyczne, a także notesy eko z wygodną gumką. Możesz również wybrać rodzaj kartek – w asortymencie posiadamy zarówno notesy ekologiczne z kartkami w kratkę, jak i pustymi arkuszami. Szukasz czegoś oryginalnego? Notes z podstawką na biurko w kształcie listka z eko długopisem z pewnością przypadnie do gustu i sprawdzi się w każdym biurze – domowym czy też firmowym! Oprócz bogatego asortymentu oferujemy również możliwość zakupu notesów i karteczek samoprzylepnych eko oraz innych oferowanych w naszym sklepie gadżetów już od 1 sztuki, dzięki czemu zakupy zrobią u nas zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Przejrzyj szczegółowo dostępną ofertę i wybierz pomysłowe gadżety czym prędzej! 

Notesy ekologiczne – skontaktuj się z nami i stwórz coś wyjątkowego!

Wybrałeś już interesujący Cię wariant notesów ekologicznych i karteczek samoprzylepnych eko, ale masz pytania odnośnie nakładu, znakowania czy inne wątpliwości? Chcesz dopytać o interesujące Cię parametry, które nie pojawiły się w opisie produktu? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy chętnie doradzą i pomogą Ci stworzyć magiczne gadżety oraz upominki!

 

W kategorii Eko oferujemy także Pozostałe eko.