Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe z pewnością się przydadzą i codziennie będą towarzyszyły obdarowanym osobom w domu czy na wyjeździe. W ofercie mamy m.in.: timery kąpielowe, kosmetyczki, wagi oraz podróżne zestawy kosmetyków kąpielowych i zestawy do manicure. Wszystko możemy oznakować Twoim logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
16,24 
Cena od:
25,04 
Cena od:
20,37 
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Akcesoria łazienkowe

W naszym sklepie posiadamy bardzo bogatą ofertę związaną z przedmiotami codziennego użytku. Znajdziesz w naszym asortymencie między innymi szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów łazienkowych. To przydatne produkty o rozbudowanej funkcjonalności, które z pewnością przydadzą się każdej obdarowanej osobie. Z tego powodu są to idealne gadżety reklamowe, które możesz przekazać swoim klientom czy pracownikom. Akcesoria łazienkowe z logo Twojej firmy, będą przypominać o niej i wywoływać pozytywne skojarzenia przy każdym użyciu. Stawiamy nie tylko na praktyczną funkcjonalność, ale także na aspekty wizualne. Dlatego w naszym sklepie wszystkie produkty wykonane są z ogromną starannością, by nierozerwalnie kojarzyły się z dużą estetyką. Dzięki temu będą też o wiele bardziej reprezentatywne dla Twojej marki. Stale rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. W ten sposób bez problemu odnajdziesz akcesoria łazienkowe z nadrukiem, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania i wpasują się w Twój gust. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na ich temat, na poszczególnych stronach produktowych. Pamiętaj, że zamawiając większą liczbę naszych produktów, weźmiesz udział w bardzo korzystnym programie rabatowym, który pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić. 

Akcesoria łazienkowe z logo

Każde z oferowanych przez nas akcesoriów posiada opcje wykonania nadruku. Dzięki temu możesz umieścić logotyp Twojej marki na każdym z nich. Nie ma lepszego sposobu niż przypominanie o swojej firmie klientom, niż poprzez wywołanie pozytywnych skojarzeń związanych z podarowaniem im użytecznego gadżetu. Dlatego nasze akcesoria łazienkowe z nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Doskonale znamy się na naszej pracy, więc możesz być pewien, że jakość wykonanego przez nas druku będzie znakomita. Używamy najnowszych technologii dostosowanych do materiału, na który nanosimy grafiki. Jesteśmy w stanie przenieść na produkt dowolny projekt, który sobie zażyczysz. Umieścimy logotyp Twojej marki w widocznym miejscu, tak by nierozerwalnie kojarzył się z danym produktem. Równocześnie nie będzie nachalny i nie będzie zaburzał designu danego akcesorium łazienkowego. Poznaj szczegóły wyceny nadruków, poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej lub kontakt z naszymi doradcami. 

Akcesoria łazienkowe z nadrukiem

Pośród naszego asortymentu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy między innymi bardzo eleganckie kosmetyczki, również wykonane z tkanin ekologicznych takich jak konopie, korek czy bawełna. To nie wszystko, sprawdź również nasze pozostałe akcesoria z łazienkowe z nadrukiem. Sprzedawane w zestawach produkty do manicure, kule do kąpieli, szczoteczki do zębów, lusterka, gumowe kaczuszki, minutniki pod prysznic i wiele, wiele innych. Z tak dużym wyborem akcesoriów łazienkowych, jedyne co ogranicza Cię podczas zakupów to Twoja własna wyobraźnia.

W kategorii Dla domu oferujemy także Akcesoria TESCOMA.