Zestawy piśmiennicze z logo

Elegancki i niezwykle użyteczny. Zestaw piśmienniczy to efektowny upominek. Z pewnością będzie często używany, zadbaj więc, aby umieścić na nim dobrze widoczne logo. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów zestawów. Chętnie pomożemy Ci w wyborze.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Reklamowe zestawy piśmiennicze

Długopis, ołówek, gumka do mazania i linijka – podstawowy zestaw piśmienniczy to coś, co przyda się każdemu niezależnie od wieku i tego, czym się zajmuje. Standardowe przybory piśmiennicze pełnią niezastąpione wyposażenie pracowników biurowych i administracyjnych, a także nauczycieli, wykładowców, studentów czy uczniów. Chcesz zafundować swoim pracownikom oraz obecnym lub przyszłym klientom oryginalne i praktyczne gadżety reklamowe? Firmowe zestawy piśmiennicze z grawerem lub nadrukiem sprawdzą się w tym aspekcie znakomicie.

Zestawy do pisania – komu się przydadzą i dlaczego warto je kupić?

Badania pokazują, że pracownicy, klienci i kontrahenci najbardziej cenią sobie te gadżety firmowe, które mogą wykorzystać w codziennym życiu. Przedsiębiorcy z kolei najczęściej celują w akcesoria reklamowe, które nie pochłoną dużej części firmowego budżetu. Oferowane przez nas zestawy piśmiennicze z logo firmowym doskonale się wpisują w te ramy. Są one z jednej strony praktyczne, a z drugiej tanie. Co więcej, cechują się one również dużą estetyką i wytrzymałością.

Komu przydadzą się reklamowe zestawy piśmiennicze? Praktycznie każdemu! Eleganckie piórniki i zestawy do pisania pozwalają na uporządkowanie plecaka, torby czy blatu biurka i schowanie wszystkich niezbędnych przyborów w jedno miejsce. Z takiego zestawu z pewnością będzie zadowolony Twój klient, konsument oraz pracownik Twojej firmy – a być może także jego uczące się w szkole dzieci!

Eleganckie zestawy piśmiennicze z logo Twojej firmy w sklepie tampogadzet.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego tampogadzet.pl znajdziesz szeroki wybór eleganckich zestawów piśmienniczych z logo Twojej firmy. Można kupić u nas zarówno podstawowy, idealny dla nauczycieli komplet z piórem i długopisem, jak również zestaw szkolny wzbogacony dodatkowo o ołówek, linijkę, temperówkę i gumkę do mazania.

Nasza różnorodna oferta obejmuje zestawy do pisania o różnej stylistyce. Do biur rachunkowych oraz kancelarii adwokackich, notarialnych i prawniczych nadadzą się piękne, prestiżowe komplety z długopisem, lupą i nożem do otwierania listów. Firmom promującym dbanie o środowisko naturalne i organizacjom proekologicznym polecamy natomiast stylowe, bambusowe zestawy piśmiennicze. Nasza oferta jest tak różnorodna, że z pewnością każdy z naszych klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zamów zestawy piśmiennicze z grawerem lub nadrukiem w naszym sklepie

Chcesz zamówić eleganckie i stylowe zestawy piśmiennicze z grawerem lub nadrukiem? Dobrze trafiłeś! Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu nadruków i grawerów na firmowych gadżetach reklamowych. Dysponujemy niezbędną wiedzą i zapleczem technologicznym, które umożliwia nam nanoszenie wyraźnych i trwałych logotypów oraz innych grafik na przybory piśmiennicze i inne akcesoria.

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Długopisy reklamowe z Twoim logo.