Breloki i otwieracze reklamowe

Breloki plastikowe i akrylowe. Tanie i bardzo popularne. W tych akrylowych łatwo można zmienić nadruk – większość ma specjalną szczelinę, w którą wsuwa się karteczkę z grafiką. Polecamy także breloki plastikowe z latarką, z otwieraczem, z żetonem lub z taśmą mierniczą.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 3 z 3

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Breloki z logo

Istnieje wiele produktów, które idealnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe. W naszym sklepie znajdziesz je wszystkie. Idealne do tego celu są breloki i otwieracze z logo. To przedmioty, które niejednokrotnie zaskakują estetycznym lub zabawnym designem, a przy okazji niewątpliwie posiadają bardzo praktyczne funkcje. Każdy klient obdarowany takim akcesorium z pewnością będzie używał go na codzień. Przyczepione do kółka z kluczami sprawią, że te staną się bardziej widoczne i łatwiej będzie je znaleźć. Większość z nas nie wyobraża sobie noszenia kluczy bez doczepionej do nich wyróżniającej się zawieszki. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju breloków z nadrukami. Różnią się kształtami i kolorami. Znajdziesz w naszym asortymencie zarówno propozycje poważne oraz eleganckie jak i takie, które mają za zadanie wywołać uśmiech. Dzięki temu będziesz mógł dostosować swoje zamówienie perfekcyjnie pod Twoje gusta i zapotrzebowanie. Nasza oferta stale się powiększa, więc zachęcamy do zapoznawania się z naszymi nowościami. Dla tych, którzy składają zamówienia większej liczby naszych produktów przewidujemy bardzo korzystne upusty cenowe. Reklamuj swoją markę za pomocą breloków z nadrukiem, a przy okazji zaoszczędź na zakupach dzięki naszym rabatom! 

Breloki i otwieracze z nadrukiem

Nadruki, które wykonujemy znajdują się zawsze na dobrze wyeksponowanych elementach produktu. Dzięki temu za każdym razem kiedy ktoś używa podarowanego przez Ciebie breloka czy otwieracza z logo, przypomina sobie też o Twojej marce. To świetny sposób na pozytywne zapisanie się w świadomości Twoich klientów. Zawsze korzystamy z najnowocześniejszych technologii zadruku, dostosowując jego rodzaj do materiału, na którym pracujemy. W ten sposób możesz być pewien, że logotyp nie zatrze się z czasem i będzie trwale widoczny. Zrealizujemy każdy projekt graficzny (w ramach dostępnego miejsca), który sobie zażyczysz. Skontaktuj się z nami za pomocą podanych na stronie danych kontaktowych, albo dostępnego na stronach produktowych formularza. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszej wyceny. 

Otwieracze z nadrukiem

W naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz spośród dziesiątek otwieraczy z nadrukami i breloków z logo. Wiele z nich to równocześnie praktyczne i bardzo przydatne gadżety. Przykładowo, niektóre z oferowanych przez nas breloków posiadają wbudowaną poziomicę, latarki LEDowe albo kompas. Zakupienie breloka z nadrukiem w formie długopisu to doskonały pomysł jeżeli chcesz obdarować kogoś zapominalskiego. Dzięki temu zawsze będzie mieć coś do pisania przy sobie. Nasze otwieracze z logo też posiadają wiele wersji. Niektóre z nich przyjmują fantazyjne kształty takie jak gitara czy łopatka. Sprawdź nasze strony produktowe w celu zapoznania się ze szczegółami

W kategorii Dla domu oferujemy także Breloki metalowe.