Długopisy biodegradowalne

Długopis ekologiczny to doskonały pomysł na gadżet reklamowy. A u nas znajdziesz fantastyczny wybór tego typu asortymentu. To w 100% ekologiczne długopisy wykonane (korpus, zatyczki, przyciski, końcówki) np. z bambusa, papieru, drewna, słomy pszenicznej czy z kukurydzy PLA. To materiały pochodzące z recyklingu i w pełni podlegające biodegradacji. Dlatego wybierając takie rozwiązania spośród naszej oferty, sięgasz po autentycznie ekologiczny produkt, który najlepiej podkreśli Twoje eko podejście - do prowadzenia biznesu i w codziennym życiu. A troska o środowisko naturalne jest obecnie tym, co klienci cenią szczególnie.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Ekologiczne długopisy z Twoim firmowym logo

Proponujemy ekologiczne długopisy w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, z tuszem niebieskim i czarnym. Z łatwością wybierzesz rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w charakter Twojej działalności, branży, wydarzenia czy preferencji Twoich klientów. Na wybranych długopisach zamieścimy trwały nadruk z firmowym logo. Twoja marka jeszcze mocniej kojarzyć się będzie z rozwiązaniami ekologicznymi, a przy tym trwałymi, wysokiej jakości i estetycznymi. 

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

W dzisiejszych czasach tematy rosnącej z roku na rok liczby odpadów, zanieczyszczenia środowiska i groźby kryzysu klimatycznego nie schodzą z pierwszych stron gazet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej międzynarodowych korporacji, średnich przedsiębiorstw i małych firm angażuje się w działania mające zwiększać ekologiczną świadomość społeczeństwa. Jeśli Twoja firma również troszczy się o środowisko naturalne i dba o zrównoważony rozwój oferowane przez nas długopisy ekologiczne z nadrukiem będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Długopisy bambusowe, drewniane i papierowe – ekogadżet reklamowy dla Ciebie

Nie da się ukryć, że przybory do pisania z firmowym nadrukiem to najlepsze akcesoria reklamowe dla przedsiębiorców. Są to bardzo funkcjonalne akcesoria, które przy każdym używaniu przypominają o marce – dzięki obecności logo, nazwy czy charakterystycznego dla firmy motta.

Oferowane przez nas długopisy papierowe, drewniane czy bambusowe, to nie tylko możliwość zaistnienia w świadomości konsumenta, potencjalnego klienta czy kontrahenta, ale także doskonały sposób na zamanifestowanie wyznawanych przez firmę wartości i ideałów. Estetyczne, ekologiczne długopisy biodegradowalne z pewnością sprawdzą się jako gadżety reklamowe przede wszystkim w przypadku firm i organizacji ściśle związanych z ekologią, naturą i zdrowym stylem życia. Są one jednak polecane również przedsiębiorcom, którzy chcą stworzyć nowoczesny, pozytywny wizerunek swojej marki.

Jakie długopisy biodegradowalne wybrać?

W naszym sklepie internetowym można znaleźć różnego rodzaju długopisy biodegradowalne. Oferujemy zarówno modele wykonane z papieru, jak również drewniane czy bambusowe. W stu procentach papierowe długopisy ekologiczne z nadrukiem cechują się bardzo minimalistycznym wyglądem, natomiast wśród długopisów bambusowych znajdziesz nie tylko modele proste, ale także prestiżowe o bardzo eleganckim wyglądzie. To, jakie długopisy drewniane czy papierowe wybierzesz, zależy tylko od Twoich osobistych preferencji i charakteru Twojej firmy.

Wybierz najlepsze długopisy drewniane i papierowe w naszym sklepie!

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą ekologicznych długopisów biodegradowalnych i wybierz modele, które najlepiej będą pasowały do Twojego przedsiębiorstwa. Możesz u nas kupić między innymi długopisy drewniane o naturalnej barwie oraz długopisy papierowe w kolorze niebieskim, zielonym, pomarańczowym czy czerwonym.

Zamów nadruk na długopisy papierowe i bambusowe w tampogadzet.pl

W naszym sklepie specjalizujemy się praktycznie we wszystkich rodzajach nadruku. Także na oferowane przez nas długopisy biodegradowalne możemy nanieść logotyp lub nazwę Twojej firmy, motto lub specjalną grafikę zgodną z identyfikacją wizualną marki. Do zdobienia ekologicznych gadżetów wykorzystujemy między innymi grawer laserowy lub tampodruk, który zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów i dokładność grafiki.

 

W kategorii Do pisania oferujemy także Długopisy metalowe.