Kartki samoprzylepne z nadrukiem

W biurze karteczki samoprzylepne kończą się bardzo szybko. Często przykleja się je na biurkach lub tablicach. To przyjemny upominek z logo, który niewiele kosztuje i z pewnością się przyda. Zadbamy o to, by logo było ładnie wkomponowane w gadżet.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
1,91 
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

 

Reklamowe kartki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne kończą się bardzo szybko – i to nie tylko w biurze czy domowym gabinecie, ale także podczas nauki. Często przyklejamy je bowiem na ścianach, tablicach czy lodówkach, gdzie zapisujemy i umieszczamy ważne informacje i notatki, ale przydają się one również uczniom i studentom do oznaczania najważniejszych fragmentów w książkach z ćwiczeniami czy podręcznikach. To dlatego karteczki samoprzylepne z nadrukiem to bardzo praktyczny i przyjemny gadżet reklamowy dla firmy, który warto podarowywać kontrahentom, potencjalnym klientom i zabierać ze sobą na targi branżowe i targi pracy.

Dlaczego karteczki samoprzylepne z logo to dobry pomysł?

Kartki samoprzylepne z nadrukiem sprawdzają się jako akcesoria reklamowe przede wszystkim dlatego, że są bardzo praktyczne. Jak widzisz, korzysta z nich wiele osób w każdym wieku, więc wręczając je drugiej osobie, masz niemal pewność, że będą one dobrze wykorzystane.

Poza tym, pracownicy, klienci i młode osoby lubią akcesoria, które są nie tylko użyteczne, ale które także pomagają w pracy, nauce i rozwoju osobistym – a karteczki samoprzylepne z pewnością pomagają w organizacji pracy czy nauki. Dzięki temu osoba spoglądająca na karteczki samoprzylepne z logo Twojej firmy, będzie ją pozytywnie kojarzyła.

Kartki samoprzylepne z nadrukiem – dla jakiej firmy będą dobre?

Kartki samoprzylepne z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy – zarówno dużej korporacji, jak również dla średniego czy małego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim dlatego, że są to akcesoria reklamowe bardzo tanie – można zatem bardzo niewielkim kosztem podarować praktyczne gadżety wielu osobom.

Kartki samoprzylepne z nadrukiem polecamy przede wszystkim firmom, których pracownicy większość czasu spędzają w biurach przy komputerze. Przydadzą się one jednak także w kancelariach adwokackich i prawniczych czy redakcjach dziennikarskich. Doskonale sprawdzą się one też w przypadku organizacji pozarządowych związanych ze środowiskiem szkolnym czy studenckim.

Karteczki samoprzylepne w sklepie internetowym tampogadzet.pl

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór karteczek samoprzylepnych z nadrukiem. Oferujemy między innymi bloki z karteczkami o różnej liczbie kartek oraz podręczne notatniki korkowe do zapisywania notatek i najważniejszych informacji.

Proponowane przez nas kartki samoprzylepne z nadrukiem to także doskonałe gadżety reklamowe dla organizacji proekologicznych czy przedsiębiorstw, które przywiązują dużą wagę do troski o środowisko naturalne. Znajdziesz u nas niewielkie notesy i bloki kartek z nasionami, które można zakopać w doniczce w momencie, gdy zapisane na nich informacje przestają być aktualne. Z czasem zakopany w glebie papier ulega rozkładowi, a z nasion wyrastają piękne kwiaty.

 

W kategorii Biuro oferujemy także Klipsy i stojaki.