Piórki reklamowe i zestawy szkolne

Kupując w Tampogadżet, zyskujesz szeroki wybór, najlepsze ceny i... inspirujące pomysły na modne i praktyczne gadżety reklamowe, dokładnie takie, jakich oczekują Twoi klienci. Poszukujesz czegoś dla dzieci klientów? A może przygotowujesz gadżety reklamowe, które będą upominkami w szkolnych konkursach czy eventach, w których wezmą udział dzieci? Mamy dla Ciebie wiele interesujących propozycji!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
3,33 
Cena od:
10,01 
Cena od:
13,43 

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Plastikowy piórnik, zakładka do książki, zestaw do notatek, a nawet temperówka - wszystko to może stanowić idealne tło dla logo Twojej firmy. Umieścimy je w formie trwałego, estetycznego nadruku na wybranym przez Ciebie asortymencie. Wystarczy, że złożysz zamówienie - wygodnie online i w dowolnym nakładzie, bezpiecznie i w cenie, która jest tym lepsza, im większe Twoje zamówienie!

Zestawy szkolne dla ucznia

Nasze przybory i zestawy szkolne sprawdzą się jako upominek reklamowy, który sprawi każdemu uczniowi wiele frajdy. Proponujemy Ci szeroki wybór asortymentu i wiele wariantów kolorystycznych, aby wybrane rozwiązanie najlepiej komponowało się z Twoją marką oraz stylem Twojego firmowego logo.

Piórniki plastikowe i materiałowe jako gadżet promocyjny

Modny plastikowy, efektowny materiałowy, czy oryginalny bambusowy? Niezależnie od tego, jaki piórnik wybierzesz, podarowany jako reklamowy upominek sprawi radość każdemu uczniowi. A Twoja marka będzie wzbudzać jeszcze bardziej pozytywne skojarzenia i dotrze do jeszcze szerszego grona klientów.

W kategorii Do pisania oferujemy także Zakreślacze.