Okulary VR

Wow! – to właśnie pomyśli Twój klient, gdy obdarujesz go okularami VR. Rozszerzona rzeczywistość jest dziś na wyciągnięcie ręki. Pokaż, że jesteś na bieżąco z nowinkami technicznymi i zaskocz kontrahenta. Na okularach oraz pudełku, w które zapakowany jest sprzęt, możemy nanieść  firmowe logo, hasło.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Okulary VR – promuj markę nowymi technologiami

Gadżety firmowe, które podążają za nowinkami technologicznymi, to zawsze trafiony patent na udaną reklamę. Okulary VR z własnym nadrukiem wskażą Twoim kontrahentom kierunek, w którym podąża Twoja marka – nowoczesność. Wystarczy odpowiedni smartfon, aby cieszyć się oglądaniem treści w wirtualnej rzeczywistości. Pójdź o krok dalej i przygotuj materiały reklamowe kompatybilne z Twoimi produktami! 
Jeśli stworzysz materiały marketingowe video w rozszerzonej rzeczywistości, prezentacja Twojej marki wraz z okularami reklamowymi VR wywrze najlepsze wrażenia, szczególnie, jeśli po spotkaniu będziesz mógł sprezentować taki gadżet swoim gościom. Wywołuj najlepsze wrażenia dzięki gadżetom dostępnym w naszym sklepie – zamów wybraną ilość i prześlij nam grafikę to znakowania produktów, a my stworzymy unikalne okulary reklamowe VR, które zachwycą każdego.

Okulary VR z własnym nadrukiem

Dostępne w naszym asortymencie okulary VR to ciekawy gadżet, który pozwoli Twoim klientom przenieść się w inny wymiar technologii. Coraz bardziej popularna wirtualna rzeczywistość przyciąga wielu miłośników gier i filmów – sprezentuj kontrahentom okulary VR z logo firmy i spraw, by kojarzyli Twoją markę z rozwojem i nowoczesnością. Proste w konstrukcji reklamowe okulary wymagają dowolnego smartfonu z odpowiednią aplikacją, działającego w oparciu o Androida lub iOS, aby zobaczyć przedsmak prawdziwej technologicznej rewolucji. 
W naszej ofercie znajdziesz także modele z kontrolerem i słuchawkami, które pozwolą Twoim gościom zasmakować gier w technologii VR. Twoje logo lub grafika eventowa z podpisem, którą umieścimy zarówno na okularach, jak i pudełku, będą potwierdzały Twoje zaangażowanie. Zadbaj o obiecujących kontrahentów i podaruj im upominek w formie nieczęsto spotykanego gadżetu. 

Okulary VR z logo firmy – gadżet na każdą okazję?

Planujesz zostać wystawcą na targach i szukasz gadżetów firmowych? A może organizujesz rodzinną imprezę firmową i potrzebujesz ciekawych drobiazgów, którymi obdarujesz gości? Postaw na proste okulary VR do samodzielnego montażu. Jest to kartonowa wersja okularów, które pokażą jak działa wirtualna rzeczywistość i z pewnością spodobają się dzieciom! Dodatkowo umieszczone na nich logo Twojej firmy lub ciekawe, motywujące hasło czy grafika eventowa sprawią, że Twoja marka będzie się miło kojarzyła. 
Wybierz model okularów VR dostosowany do okoliczności i stwórz z nami firmowy gadżet na miarę XXI wieku. Reklamowe okulary VR z pewnością pobudzą wyobraźnię tych, którzy będą mieli możliwość wypróbować działanie nowej technologii. Zachęć potencjalnych klientów do zakupu Twoich produktów i pokaż im, że to, co kiedyś było nieosiągalne, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Okulary VR z logo firmy mogą się okazać jednym z najlepszych gadżetów firmowych!

 

W kategorii Elektronika oferujemy także Pamięci USB - 24h.