Portfele reklamowe

Portfel reklamowy, czyli ten, na którym znajdzie się logo Twojej firmy lub inny wskazany przez Ciebie znak czy tekst, to rodzaj gadżetu, który klienci cenią sobie najbardziej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz praktyczne gadżety ze swoim logo!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
103,62 

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Portfele reklamowe - zawsze z Twoimi klientami

Portfel jest wręcz niezastąpiony - w stałym, codziennym użytkowaniu. Dobrze jest mieć go w kilku wersjach - np. codziennej, podróżnej, eleganckiej i sportowej. Portfeli nigdy za wiele! A dla Ciebie to gadżet, na którym łatwo wyeksponujesz firmowe logo - przestrzeń nadruku jest tutaj całkiem spora.

Oferujemy szeroki wybór portfeli reklamowych - szybko i bez trudu dopasujesz model do preferencji czy wieku swoich klientów, pracowników lub kontrahentów.

Elegancki portfel skórzany czy lekki portfel podróżny?

Niezależnie, czy zdecydujesz się na klasyczny portfel skórzany, minimalistyczny aluminiowy, czy w sportowym stylu, który może być wygodną opaską na ręce podczas treningu - na każdym umieścimy trwały, estetyczny nadruk z Twoim firmowym logo. Takie rozwiązanie sprawi, że Twoja marka będzie zawsze blisko Twoich klientów, budząc jeszcze bardziej pozytywne skojarzenia. To najlepszy sposób, aby pokazać klientom, pracownikom czy kontrahentom, jak bardzo o nich dbasz!

W kategorii Odzież / Dodatki oferujemy także Pozostałe.