Gadżety konferencyjne

Konferencja, szkolenie, spotkanie branżowe, a może targi? Nie pozwól, aby uczestnicy tych wydarzeń o Tobie zapomnieli! Wystarczy, że wybierzesz spośród naszej oferty dowolne teczki konferencyjne, clipboardy, smycze czy holdery - my zamieścimy na nich wysokiej jakości, trwały i estetyczny nadruk z Twoim firmowym logo. To najprostsza droga, aby zostać zapamiętanym i zrobić naprawdę dobre wrażenie.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria konferencyjne w bogatej ofercie wzorów, kolorów i rodzajów wyposażenia. Z łatwością dobierzesz rozwiązanie do preferencji osób obdarowywanych, czy też charakteru wydarzenia.

Akcesoria konferencyjne - praktyczne i nowoczesne

Jeśli chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej kojarzyła się z rozwiązaniami nowoczesnymi, niezawodnymi, a przy tym estetycznymi, zamieść swoje firmowe logo na wysokiej jakości gadżetach konferencyjnych, jakie proponujemy w tampogadzet.pl. To m.in. modne, ekologiczne teczki kartonowe (z recyklingu), klasyczne teczki z notatnikami i kalkulatorem, w tym praktycznie zapinane na zamek, czy też luksusowe rozwiązania ze stojakiem na tablet/telefon.

W kategorii Biuro oferujemy także Karteczki samoprzylepne.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!