Gadżety konferencyjne

Konferencja, szkolenie, spotkanie branżowe, a może targi? Nie pozwól, aby uczestnicy tych wydarzeń o Tobie zapomnieli! Wystarczy, że wybierzesz spośród naszej oferty dowolne teczki konferencyjne, clipboardy, smycze czy holdery - my zamieścimy na nich wysokiej jakości, trwały i estetyczny nadruk z Twoim firmowym logo. To najprostsza droga, aby zostać zapamiętanym i zrobić naprawdę dobre wrażenie.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria konferencyjne w bogatej ofercie wzorów, kolorów i rodzajów wyposażenia. Z łatwością dobierzesz rozwiązanie do preferencji osób obdarowywanych, czy też charakteru wydarzenia.

Akcesoria konferencyjne - praktyczne i nowoczesne

Jeśli chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej kojarzyła się z rozwiązaniami nowoczesnymi, niezawodnymi, a przy tym estetycznymi, zamieść swoje firmowe logo na wysokiej jakości gadżetach konferencyjnych, jakie proponujemy w tampogadzet.pl. To m.in. modne, ekologiczne teczki kartonowe (z recyklingu), klasyczne teczki z notatnikami i kalkulatorem, w tym praktycznie zapinane na zamek, czy też luksusowe rozwiązania ze stojakiem na tablet/telefon.

Teczki konferencyjne z nadrukiem

Mówiąc o firmowych akcesoriach reklamowych najczęściej mamy na myśli gadżety niewielkie – przybory piśmiennicze, notatniki, smycze czy breloki. W ofercie naszego sklepu internetowego tampogadzet.pl znajdziesz jednak także różnego rodzaju gadżety konferencyjne. Jeśli chcesz sprawić swoim pracownikom, kontrahentom lub klientom przyjemność, wysokiej jakości teczki konferencyjne z nadrukiem będą doskonałym wyborem.
Czym są teczki konferencyjne z logo?

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób pracujących w średnich firmach, korporacjach, redakcjach czy kancelariach adwokackich bierze udział w różnego rodzaju spotkaniach branżowych, szkoleniach, konferencjach czy wykładach. Pojawianie się na takich wydarzeniach z dużą torbą nie zawsze jest na miejscu, a przecież notesy konferencyjne, przybory piśmiennicze, notatki, wizytówki czy dokumenty trzeba gdzieś przechować. W takich sytuacjach bardzo przydatne mogą okazać się oferowane przez nas teczki konferencyjne z nadrukiem.

Proponowane teczki to gadżety konferencyjne, które wyglądem przypominają piórnik w formacie A4. Są najczęściej zapinane na zamek błyskawiczny, gumkę lub zaczepy, a we wnętrzu można znaleźć między innymi notes konferencyjny z kartkami w linie, przegródki do wizytówek, kart i dowodów tożsamości oraz miejsce na długopisy i ołówki. W niektórych gadżetach konferencyjnych tego typu znajdują się także specjalne miejsca na smartfon, ładowarkę i słuchawki.

Komu przydadzą się teczki i notesy konferencyjne?

Oferowane przez nas teczki i notesy konferencyjne sprawdzą się jako gadżety firmowe przede wszystkim w przypadku dużych korporacji, firm z branży IT, kancelarii prawniczych i adwokackich oraz wszystkich przedsiębiorstw, w których liczy się elegancja i prestiż. Z pewnością teczki konferencyjne z nadrukiem przydadzą się Twoim pracownikom, którzy często uczestniczą w konferencjach, wykładach i spotkaniach oraz tym, którzy regularnie udają się w delegacje.

Gadżety konferencyjne z nadrukiem w sklepie tampogadzet.pl

W naszym sklepie internetowym tampogadzet.pl można znaleźć różnego rodzaju gadżety konferencyjne. Oferujemy zarówno stylowe, eleganckie teczki konferencyjne z logo firmowym w wersji standardowej, jak również warianty wzbogacone o przegródki na urządzenia mobilne oraz uchwyt do smartfonu lub tabletu.

Proponowane przez nas teczki i notesy konferencyjne to także dokonały pomysł na akcesoria firmowe dla organizacji proekologicznych i firm zaangażowanych w ochronę środowiska i styl życia zero waste. Oferujemy stylowe teczki ekologiczne wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu. Elegancka teczka z firmowym logo na froncie to najprostsza droga, aby zostać zapamiętanym i zrobić naprawdę dobre wrażenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów gadżety konferencyjne dla swoich pracowników.

 

W kategorii Biuro oferujemy także Karteczki samoprzylepne.