Spinnery

Ten drobny przedmiot to prawdziwy hit wśród dzieci i młodzieży. Zabawka pozwala się odstresować i umożliwia robienie ciekawych trików. To świetny pomysł na dzień dziecka, familijne eventy i targi. Proponujemy klasyczne spinnery, HUB-y USB i zakreślacze, oczywiście z Twoim logiem.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Lista produktów jest pusta

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Fidget Spinnery z grawerem

Mała zabawka, która zyskała całe rzesze miłośników na świecie – brzmi jak gadżet idealny? Takie właśnie są Fidget Spinnery! Poręczne i funkcjonalne zabawki antystresowe mogą stanowić ciekawą formę reklamy, jeśli umieścisz na nich logo swojej firmy. Fidget Spinnery z własnym nadrukiem sprawdzą się jako upominki na eventach i targach, ale i mogą ucieszyć Twoich pracowników. Zadbaj o ich komfort i podaruj im gadżety, które pomogą się rozluźnić przed ważnym spotkaniem. 
Choć może się wydawać, że ten drobiazg sprawdzi się wyłącznie dla dzieci, to prawda jest zupełnie inna. Fidget Spinnery zyskują miłośników w każdym wieku i wciągają w zabawę praktycznie każdego. Poprawiają one zdolności manualne, a w miarę praktyki pozwalają na wykonywanie ciekawych tricków. Ten, kto choć raz spróbuje zakręcić spinnerem, nie przestanie od razu i z chęcią będzie wracał do zabawy – widząc przy tym Twoje logo.

Hub Spinnery z logo firmy – kreuj swój wizerunek

Do kampanii reklamowych, w których zależy Ci na umocnieniu wizerunku marki, wybierz gadżety posiadające kilka praktycznych zastosowań. Hub Spinnery z logo firmy to małe zabawki typu Fidget Spinner, które kryją w sobie 3-portową ładowarkę. Praktyczny, użyteczny i po prostu fajny gadżet sprawi, że potencjalni klienci, obdarowani małym upominkiem będą mile zaskoczeni i skojarzą Twoją markę z dostarczaniem funkcjonalnych produktów i innowacyjnych usług. 
Hub Spinnery dostępne w naszym sklepie występują w czterech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, niebieskim i srebrnym. Dopasuj kolor gadżetu do stylu swojej marki i dodaj własny grawer w postaci logo lub grafiki eventowej, a trafisz nawet do najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i jakość.
Ciekawą alternatywą dla klasycznych spinnerów są także wersje z ukrytymi zakreślaczami. To najlepsza opcja dla studentów, uczniów, ale i pracowników biurowych, którzy potrzebują sposobu na skupienie, a jednocześnie wykorzystują markery w codziennych zadaniach. Traf do swojego klienta i dostosuj produkt marketingowy do jego potrzeb – dzięki temu zyskasz w oczach potencjalnych nabywców Twoich usług i zostaniesz zapamiętany na dłużej. Spinnery z własnym nadrukiem będą ciekawą pamiątką rodzinnych imprez firmowych, czy też dobrym dodatkiem do materiałów informacyjnych na targach.

Klasyczne Fidget Spinnery z własnym nadrukiem

W prostocie tkwi klasa – Fidget Spinner bez dodatkowych gadżetów, sam w sobie stanowi ciekawy upominek marketingowy. Jest to najtańsza wersja spinnera, a wybrany model w kolorze pasującym do profilu Twojej działalności wraz z własnym nadrukiem lub grawerem przypadnie do gustu potencjalnym klientom. Sprawdź dostępne na naszej stronie Spinnery – razem stworzymy personalizowane gadżety firmowe.

 

W kategorii Elektronika oferujemy także Stacje pogodowe.