Filiżanki reklamowe

Kawa w filiżance smakuje najlepiej. Zestaw kawowy to niezastąpiony gadżet podczas spotkań biznesowych i konferencji. Spraw, by klienci korzystali z filiżanek z Twoim logo. Znak firmowy możemy nanieść zarówno na kubku, jak i na spodeczku.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Filiżanki z logo

Nie ma lepszego sposobu na podanie ulubione herbaty lub kawy, niż stylowa filiżanka. Sprawdź naszą ofertę w tej kategorii i wybierz produkt idealny dla Twojej firmy. To wspaniały prezent zarówno dla Twoich pracowników jak i klientów. Podarowując im jakościowe filiżanki z logo będziesz miał pewność, że będą z nich często korzystać i kojarzyć je z Twoją marką. Dbamy o to, by oferowane na naszej stronie produkty były wyprodukowane z najwyższą dbałością o jakość. Wykonane są bardzo dobrej ceramiki. Dzięki temu przetrwają one przez długi czas, w którym obdarowani będą mogli się nimi bezproblemowo cieszyć. Dzięki przemyślanemu designowi, korzysta się z nich naprawdę wygodnie i przyjemnie. Stale zwiększamy nasz asortyment, więc z pewnością będziesz w stanie znaleźć filiżanki reklamowe, które wpasują się w Twój gust i zapotrzebowanie. Oferujemy zarówno różne kształty jak i wersje kolorystyczne. Posiadamy także filiżanki dedykowane do konkretnych rodzajów napojów takich jak cappuccino czy espresso. Przekonaj się sam i sprawdź szczegóły na naszych stronach produktowych. Nasz sklep posiada także korzystne programy rabatowe, z których możesz skorzystać jeżeli zamówisz większa liczbę naszych produktów. 

Filiżanki z nadrukiem

Każdy z oferowanych przez nasz sklep produktów może być dodatkowo przyozdobiony Twoim logiem. Nie ma lepszego sposobu na wręczenie funkcjonalnego, a zarazem spersonalizowanego produktu, niż skorzystanie z filiżanek z nadrukiem. Niech Twoja marka zacznie kojarzyć się jeszcze korzystniej, poprzez powiązanie z chwilą relaksu i piciem ulubionego napoju. Logo Twojej firmy zostanie z klientami na długo, ponieważ dbamy o to, by było wykonane solidnie. Używamy technologii druku dostosowanych do materiału danego produktu, dlatego efekt końcowy wygląda świetnie i jest trwały. Prześlij do nas swój projekt graficzny, a umieścimy go na filiżance w dobrze widoczny, a zarazem estetyczny i nienachalny sposób. Jeżeli chcesz skontaktować się z nami w sprawie wyceny, odezwij się do naszego działu obsługi klienta. Możesz zrobić to za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Sprawdź również formularze umieszczone na stronach poszczególnych produktów. 

Filiżanki reklamowe

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i znajdziesz w nim wiele rodzajów filiżanek z nadrukiem. Sprzedajemy je w kompletach razem z podstawkami. W zależności od swoich upodobań estetycznych możesz zdecydować się między innymi na białe czy brązowe wersje kolorystyczne. Dopasuj je do kolorów swojego logo, dzięki czemu to lepiej będzie wyróżniać się na filiżankach z nadrukiem. Jeżeli jesteś fanem konkretnego napoju takiego jak chociażby espresso, które zwyczajowo podaje się w specjalnych filiżankach, u nas bez problemu znajdziesz odpowiednie. Przekonaj się sam i sprawdź produkty znajdujące się w tej kategorii

W kategorii Kubki oferujemy także Kubki izotermiczne.