Antystresy

Szukasz pomysłu na gadżet reklamowy, który Twoi klienci, pracownicy albo kontrahenci będą mieli zawsze pod ręką, a nawet w ręce? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - antystresowe piłeczki lub antystresy w innym interesującym kształcie. Wśród naszych propozycji znajdziesz antystresy, które pozwolą skutecznie i w prosty sposób rozładować stres i napięcie, a które dzięki swoim oryginalnym kształtom będą idealnie nawiązywać np. do Twojej branży (m.in. antystres w kształcie kasku dla klienta firmy budowlanej). Coś bardziej uniwersalnego? Sięgnij po piłeczki antystresowe w dowolnym kolorze, antystresowe ludziki, kostki, piłki futbolowe i wiele, wiele innych. Dla każdej branży mamy coś naprawdę wyjątkowego.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
1,73  1,56 
Promocja: 10%

Gwarantujemy, że tego typu gadżety reklamowe sprawią Twoim odbiorcom prawdziwą radość i będą przez nich regularnie wykorzystywane. A o to przecież chodzi, prawda?

Antystresy, jakie proponujemy, to solidny asortyment wykonany z wysokogatunkowego poliuretanu. Wszystkie dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach, a im większe będzie Twoje zamówienie, tym jeszcze korzystniejsza będzie proponowana przez nas cena. Przekonaj się!

Gadżety antystresowe z własnym logo

Proponowane gadżety antystresowe pozwolą Twoim klientom i współpracownikom odprężyć się podczas stresującego dnia, rozładować negatywne emocje i poprawić nastrój. Czy może być coś lepszego, jako firmowy prezent? Jesteśmy przekonani, że obdarowani będą sięgać po antystresy regularnie, każdego dnia. To zatem świetna okazja, aby przypominać im o tym, od kogo otrzymali ten wyjątkowy gadżet. 

Wybierz antystresy spośród naszej oferty, a my wykonamy na nich nadruk logo Twojej firmy - trwały i estetyczny. Gadżety antystresowe z własnym logo to najlepsza forma promocji Twojego biznesu!

W kategorii Biuro oferujemy także Gadżety konferencyjne.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!