Apteczki z wyposażeniem

Apteczka sprawdzi się, gdy potrzebna będzie domowa pierwsza pomoc w skaleczeniu i na wakacyjny wyjazd lub jako wyposażenie samochodu. To idealny gadżet reklamowy, na którym powinno znaleźć się logo Twojej firmy! U nas zaopatrzysz się zarówno w apteczki, jak i trwały nadruk na nich - w dowolnym nakładzie i w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Mamy dla Ciebie apteczki różnej wielkości - większe i w wersji mini. Wybrana apteczka może być z bogatszym lub podstawowym wyposażeniem - po prostu wybierz wygodnie wariant, który odpowiada Ci bardziej. Każda apteczka znajduje się w estetycznym, trwałym pokrowcu, także w wersji wodoodpornej. Dlatego logo umieszczone na pokrowcu apteczki wzbudzi jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń, a o to właśnie chodzi, prawda?

Apteczka jako gadżet reklamowy z nadrukiem

Apteczka domowa, samochodowa albo zabierana na wyjazd to idealny gadżet promocyjny. Na pokrowcu umieścimy trwały, wysokiej jakości nadruk - zgodny z Twoim życzeniem. Od teraz logo Twojej firmy będzie jeszcze silniej kojarzyć się z niezawodnością, wsparciem, profesjonalizmem i wysokiej jakości rozwiązaniami. Tak jak apteczka z wyposażeniem do udzielania pierwszej pomocy.

Apteczki mini i z pełnym wyposażeniem

Apteczka mini to podstawowe wyposażenie i małe wymiary etui/pokrowca, będzie więc bardzo poręczna i uniwersalna. Wersja z pełnym wyposażeniem może być wykorzystana jako apteczka samochodowa.

W kategorii Dla domu oferujemy także Boże Narodzenie.