Apteczki z wyposażeniem

Apteczka sprawdzi się, gdy potrzebna będzie domowa pierwsza pomoc w skaleczeniu i na wakacyjny wyjazd lub jako wyposażenie samochodu. To idealny gadżet reklamowy, na którym powinno znaleźć się logo Twojej firmy! U nas zaopatrzysz się zarówno w apteczki, jak i trwały nadruk na nich - w dowolnym nakładzie i w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Mamy dla Ciebie apteczki różnej wielkości - większe i w wersji mini. Wybrana apteczka może być z bogatszym lub podstawowym wyposażeniem - po prostu wybierz wygodnie wariant, który odpowiada Ci bardziej. Każda apteczka znajduje się w estetycznym, trwałym pokrowcu, także w wersji wodoodpornej. Dlatego logo umieszczone na pokrowcu apteczki wzbudzi jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń, a o to właśnie chodzi, prawda?

Apteczka jako gadżet reklamowy z nadrukiem

Apteczka domowa, samochodowa albo zabierana na wyjazd to idealny gadżet promocyjny. Na pokrowcu umieścimy trwały, wysokiej jakości nadruk - zgodny z Twoim życzeniem. Od teraz logo Twojej firmy będzie jeszcze silniej kojarzyć się z niezawodnością, wsparciem, profesjonalizmem i wysokiej jakości rozwiązaniami. Tak jak apteczka z wyposażeniem do udzielania pierwszej pomocy.

Apteczki mini i z pełnym wyposażeniem

Apteczka mini to podstawowe wyposażenie i małe wymiary etui/pokrowca, będzie więc bardzo poręczna i uniwersalna. Wersja z pełnym wyposażeniem może być wykorzystana jako apteczka samochodowa.

Apteczki – domowa, samochodowa, turystyczna bądź w zakładzie pracy

Apteczki pierwszej pomocy to gadżety, które powinny znaleźć się w każdym domu, firmie czy też samochodzie. Zabieramy je na krótsze i dłuższe wycieczki, a także mamy pod ręką praktycznie w każdym miejscu – w sklepie, w klubie sportowym czy też w urzędzie. Ich wyposażenie może się różnić w zależności od przeznaczenia, jednak nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to niezbędny i niezwykle praktyczny gadżet, który koniecznie powinieneś zakupić! W naszej ofercie znajdziesz apteczki o różnej wielkości – większe, mniejsze oraz wersje mini, a także apteczki pierwszej pomocy z wyposażeniem podstawowym bądź rozszerzonym. Oferujemy również apteczki samochodowe z wyposażeniem, które umożliwiają udzielenie pierwszej pomocy w razie wypadku. Dostępne w naszym asortymencie warianty samochodowe sprawdzą się zarówno dla aut osobowych, jak również właścicieli taksówek, kierowców autobusu czy samochodów do nauki jazdy. Pamiętać należy również, że w razie podróży samochodowej do innego kraju należy dostosować się do obowiązujących tam przepisów – a w wielu krajach posiadanie apteczki samochodowej z wyposażeniem jest obowiązkowe. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej, przygotuj się na każdą sytuacje i bądź w stanie udzielić pierwszej pomocy – zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i kup uniwersalną apteczkę pierwszej pomocy jak najszybciej!

Apteczki pierwszej pomocy – wyróżnij się na tle konkurencji

Szukasz praktycznych prezentów upominkowych dla partnerów biznesowych bądź pracowników, a może chcesz zaskoczyć klientów oryginalnym gadżetem reklamowym? Chcesz wzbudzić pozytywne wrażenia, wyróżnić się pomysłowymi gadżetami, które zawsze będą pod ręką, a także na których można łatwo umieścić widoczny napis bądź logo? Eleganckie, wygodne, praktyczni wyposażone apteczki w trwałym opakowaniu to doskonały pomysł na kampanię marketingową! Na pokrowcu oferujemy możliwość wykonania trwałego, wysokojakościowego znakowania – w widocznym miejscu umieścimy interesujący Cię napis, cytat, imię, logo firmy czy pomysłowy wzór bądź motyw. Taka spersonalizowana apteczka, która trafi w ręce obdarowanego z pewnością wzbudzi pozytywne odczucia i sprawi, że Twoja marka będzie kojarzona z niezawodnością, profesjonalizmem, a także bezpieczeństwem.

Apteczki – uniwersalne wyposażenie, które umożliwi Ci udzielenie pierwszej pomocy

W podstawowej wersji apteczki pierwszej pomocy znajdują się bandaże, plastry, rękawiczki medyczne oraz nożyczki. W wersji rozszerzonej znajdziesz dodatkowo koc termiczny, latarkę, płatki dezynfekujące czy waciki antyseptyczne. Wybierz interesującą Cię opcję i skontaktuj się z nami jak najszybciej w kwestii wykonania znakowania. Nie znalazłeś odpowiedniego produktu, a może masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i pomożemy dobrać produkty idealnie dopasowane pod Twoje oczekiwania!

 

W kategorii Dla domu oferujemy także Boże Narodzenie.