Teczki reklamowe

Upominek do przechowywania i porządkowania dokumentów to dobry pomysł na większy prezent. Można na nim łatwo wyeksponować logo. Możesz wybrać organizer w rozszerzonej wersji z długopisem i kalkulatorem lub minimalistyczną teczkę w stylu eco.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Teczki z logo

Właściwie uporządkowanie dokumentacji jest niezbędne w każdym miejscu pracy. Pozwala to na lepszą organizację całego biura. W naszym sklepie dostaniesz akcesoria, które umożliwią zrobienie tego w jak najsprawniejszy sposób. Sprawdź teczki z logo, które możesz znaleźć w naszym asortymencie. W ten sposób łatwiej będzie znaleźć potrzebne akta i zawsze będzie wiadomo gdzie ich szukać. Oferowane przez nas teczki i aktówki z nadrukiem staną się niezastąpione. To przybory, które z pewnością zostaną docenione jako prezent, zarówno przez Twoich pracowników jak i przez obdarowanych nimi klientów. Co istotne, produkty znajdujące się w naszym asortymencie są nie tylko estetyczne i praktyczne, ale również wielofunkcyjne. Zapoznaj się z naszymi zakładkami produktowymi, by poznać szczegóły. Posiadamy tyle różnych modeli teczek, że z pewnością będziesz w stanie znaleźć rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj o naszych korzystnych programach rabatowych. Jeśli zamówisz większą liczbę naszych produktów będziesz mógł skorzystać z korzystnych zniżek. 

Teczki z nadrukiem

Jak w przypadku wszystkich dostępnych w naszym sklepie produktów, oferujemy opcję wykonania spersonalizowanego nadruku. Logo Twojej firmy może znaleźć się w widocznym miejscu naszych produktów. Zrealizujemy każdy projekt graficzny. Jego obecność będzie przypominać o Twojej marce za każdym razem, gdy obdarowana osoba będzie korzystać z naszych praktycznych teczek z nadrukiem. To wspaniałe narzędzie marketingowe, które sprawi, że Twoja firma zacznie kojarzyć się klientom jeszcze lepiej. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy. Logo będzie dobrze wyeksponowane, ale równocześnie umieszczone w estetyczny i nienachalny sposób. Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z gotowych formularzy podczas zamówienia, by wycenić swój projekt i poznać koszt zadruku. 

Aktówki z logo

Stale poszerzamy nasz asortyment towarów. Dzięki temu mamy pewność, że będziesz zadowolony z oferowanego wyboru. Nasze aktówki z logo to nie tylko podstawowe teczki. Wiele modeli posiada szereg dodatkowych akcesoriów, które ułatwią pracę każdemu ich użytkownikowi. Przykładowo, niektóre z oferowanych przez nas teczek konferencyjnych posiadają w zestawie notatnik oraz kalkulator. Warto wspomnieć również o szeregu przegródek i komór, które pozwalają w wygodny i praktyczny sposób przechowywać rzeczy takie jak długopisy, wizytówki, dodatkowe notatki i inne. Posiadamy teczki z nadrukiem zarówno w formacie A4 jak i A5. Sprawdź również nasze aktówki z wbudowanym powerbankiem. To świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci nie tylko na uporządkowanie dokumentacji i bezpieczne jej przechowanie, ale także na podładowanie telefonu lub innych urządzeń elektronicznych w sytuacjach awaryjnych. Odwiedź nasze strony produktowe i sprawdź również inne modele teczek i aktówek

W kategorii Biuro oferujemy także Torby i aktówki.