Piłki reklamowe

Zależy Ci na tym, by Twoje gadżety reklamowe były uniwersalne i dla każdego? Sprawdź ofertę naszego sklepu w kategorii piłek. To znakomite upominki zarówno dla dzieci, jak i aktywnych, lubiących zabawę dorosłych. Bardzo łatwo umieścić i wyeksponować na nich firmowe logo. Mogą być używane podczas niezobowiązującego relaksu oraz profesjonalnych sportowych wydarzeń.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Piłki do siatkówki

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych rodzajów piłek, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zobacz nasze jakościowe piłki do siatkówki oraz footballu, a także dmuchane piłki na plażę w różnych rozmiarach. Skorzystaj z naszej dodatkowej oferty i spersonalizuj zakupione przez Ciebie gadżety. Jesteśmy w stanie nanieść na nie dowolny projekt graficzny, którym może być na przykład Twoje logo lub hasło reklamowe. Dbamy o to, by nadruki zostały wykonane starannie i z dokładnością, dzięki czemu nie zatrą się i będą dobrze widoczne przez bardzo długi czas. Piłki z logiem to znakomity sposób na promocję Twojej firmy poprzez zabawę!

Nie trzeba być profesjonalnym sportowcem, by czerpać radość z gry. Oferujemy piłki do siatkówki, które sprawdzą się nie tylko na boisku, ale również na plaży, parku czy przydomowym ogródku, gdzie spędza się czas z gronem przyjaciół. Są wykonane z wytrzymałego PVC, więc z pewnością wytrzymają nie jeden, nawet bardzo intensywny mecz. W zestawie znajduje się także igła do pompowania. Sprawdź dostępne w naszym asortymencie modele i wybierz ulubioną wersję kolorystyczną. Piłki do siatkówki przyozdobione Twoim logo będą jeszcze bardziej przyciągać wzrok!

Piłki do piłki nożnej

Nie bez powodu football jest najpopularniejszym sportem świata. W „nogę” grają wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności. Sprawdź dostępne w naszym asortymencie pełnowymiarowe piłki do piłki nożnej. Posiadamy różne wzory, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Piłki zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki można bawić się nimi bardzo długo i intensywnie. Mogą być wykorzystywane zarówno w profesjonalnym sporcie, jak i hobbistycznych meczach i treningach.

 

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Ski passy i akcesoria do bagażu.