Notatniki Moleskine

Notatnik to hit wśród gadżetów reklamowych. Zawsze mile widziany przez klientów i pracowników. Ciągle w użyciu. Notatnik Moleskine to dodatkowo atut marki wyróżniającej się jakością, która robi wrażenie. Wybierz notatniki Moleskine spośród naszej oferty, a zyskasz skuteczną promocję swojej firmy. Proponujemy notatniki w najpopularniejszych formatach A4, A5, A6 i B6. Bogaty wybór kolorów ułatwi wybór i pozwoli dopasować wariant do logo Twojej firmy.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Eleganckie notatniki – gustowny upominek bądź gadżet reklamowy

Notatniki to kultowe gadżety reklamowe, jak również chętnie wręczane upominki na różne okazje. Przydadzą się zarówno dorosłym, jak i dzieciom, sprawdzą w domu, szkole, biurze, czy też podczas wycieczki. Potrzebujesz zapisać istotną informację, sporządzić notatki w szkole, pracy bądź na uczelni, zanotować dane kontaktowe, ustalić harmonogram dnia, zrobić listę zakupową, a może chcesz prowadzić pamiętnik ze wspomnieniami bądź dziennik z podróży? Między innymi w takich właśnie momentach warto mieć notatniki Moleskine pod ręką! Poręczne, gustowne i niezwykle praktyczne. Eleganckie notatniki przedstawią też w pozytywny sposób Twoją luksusową markę. Warto więc wykorzystać je zarówno jako eleganckie notatniki dla pracowników, którzy reprezentują firmę, jak również jako upominki reklamowe dla partnerów biznesowych oraz stałych klientów. Jesteśmy przekonani, że zabiorą notatniki Moleskine z Twoim logo praktycznie w każde miejsce! 

Notatniki Moleskine – to coś więcej niż zwykły zeszyt! 

Jesteś zdecydowany na zakup eleganckiego notatnika, ale zastanawiasz się dlaczego akurat notatniki Moleskine? Mały, czarny notatnik z zaokrąglonymi rogami, gumką do zamykania oraz zakładką to dobrze wszystkim znany  obraz ze świata piśmienniczego. Klasyczna wersja notatnika Moleskine to właśnie taki wariant, jednak wraz z rozwojem marki postawiono również na różne wersje kolorystyczne – między innymi biały bądź niebieski, jak również w nowoczesny papierowy tablet! Mimo rozwoju technologii ty nadal jesteś fanem odręcznie sporządzanych notatek? Teraz możesz to połączyć! Notatniki Moleskine posiadają specjalny papier, który przenosi zapisane zdania i naszkicowane rysunki na ekran Twoje urządzenie mobilne! Wszystko w czasie rzeczywistym, z dokładnym odwzorowaniem i najwyższą jakością. W ofercie naszego sklepu znajdziesz więc pełną gamę możliwości! Oferujemy zarówno klasyczne, eleganckie notatniki w formacie A6,A5 bądź A4, jak również nowoczesne notatniki Moleskine w formie papierowego tabletu! 

Specjalne notatniki Moleskine – pomysł na oryginalny prezent

Chciałbyś podarować coś praktycznego, użytecznego, a zarazem gustownego i eleganckiego? Notatniki Moleskine sprawdzą się doskonale! Oprócz klasycznej wersji zeszytowej bądź nowoczesnej wersji do przenoszenia odręcznych notatek na urządzenie mobilne oferujemy również specjalne notatniki Moleskie! Znajdziesz u nas coś dla osób lubiących zdrowy tryb życia, planujących wesele, ceniących sobie dobrą organizację w domu oraz w podróży, a także dla fanów słodkich smakołyków. Dodatkowo jeżeli będziesz chciał jeszcze bardziej spersonalizować prezent oferujemy możliwość wykonania wysokojakościowego i trwałego nadruku – z imieniem, ulubionym cytatem czy ciekawą grafiką. Zapoznaj się z ciekawą ofertą notatników Moleskine jak najszybciej!

 

W kategorii Biuro oferujemy także Środki ochrony osobistej.