Kalkulatory reklamowe

Nie ma to jak stary, dobry kalkulator. Mimo tego, że na co dzień używamy komputerów, szybkie obliczenia o wiele łatwiej wykonać tradycyjnymi metodami. Kalkulator to coś, co warto mieć zawsze pod ręką. Proponujemy produkty z miejscem na efektowne wyeksponowanie logo.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Kalkulatory z logo

Chcesz, żeby Twoje gadżety reklamowe wywierały jak najlepsze wrażenie? Postaw na praktyczne produkty, które będą użyteczne dla obdarowywanych klientów. Do tego rodzaju urządzeń należą kalkulatory z nadrukiem, które znajdziesz w naszym sklepie. Pomimo tego, że powszechnie używamy komputerów w celu dokonywania obliczeń, ręczne kalkulatory cały czas są równie chętnie wykorzystywane przez wszystkich. Znajdziesz je w większości miejsc pracy, w szkolnych klasach i w domach. Można zabrać je ze sobą wszędzie, a do działania potrzebują jedynie małej baterii, która zapewni im długie miesiące życia. Wszystko to sprawia, że Twoi klienci z pewnością docenią kalkulatory z logo i będą z nich często korzystać. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych modeli, które różnią się od siebie zakresem funkcjonalności i estetyką. Mając przed sobą tak duży wybór, z pewnością będziesz w stanie znaleźć model kalkulatora z nadrukiem, który spełni Twoje oczekiwania. Warto zamówić ich większą liczbę, gdyż robiąc to zaoszczędzisz. Posiadamy bardzo korzystne programy rabatowe, z których możesz skorzystać. Sprawdź szczegóły na naszej stronie! 

Kalkulatory z nadrukiem

Jeśli zależy Ci na tym, by lepiej zapisać się w świadomości Twoich klientów, skorzystaj z możliwości naniesienia na swoje gadżety nadruków. Możemy wykonać dla Ciebie kalkulatory z logo Twojej firmy. Wykorzystujemy najnowsze technologie druku i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewny jakościowego efektu końcowego. Nadruk z Twoim logotypem będzie wyraźny i dobrze widoczny. Umieścimy go w wyeksponowanym miejscu, ale równocześnie nie zaburzymy estetyki produktu. Dzięki dobrze dobranym materiałom i technice zadbamy o trwałość nadruku, więc nie musisz martwić się o to, że wyblaknie lub zetrze się. Kalkulatory z nadrukiem będą w stanie przetrwać wiele lat i przypominać klientom o Twojej marce, za każdym razem gdy będą używane. Skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojego zamówienia. Możesz zrobić to za pomocą danych kontaktowych umieszczonych na naszej stronie lub formularza w zakładkach produktowych.

Kalkulatory reklamowe

Posiadamy wiele różnych modeli spośród których możesz skompletować zamówienie. Wybierz design, który najbardziej odpowiada Twoim gustom i zapotrzebowaniu. Warto zwrócić uwagę na kalkulatory z nadrukiem posiadające dodatkowe funkcjonalności. W naszej ofercie znajdziesz między innymi urządzenia w kształcie linijki, na których możesz dokonać obliczeń oraz odmierzyć odległości. Innym ciekawym rozwiązaniem jest kalkulator w teczce, którą możesz wykorzystać też do przenoszenia i uporządkowania dokumentów. Jeżeli Twoi klienci cenią sobie rozwiązania ekologiczne, postaw na kalkulator z logo w bambusowej obudowie. Sprawdź również inne nasze produkty, a na pewno znajdziesz idealny gadżet reklamowy dla Twoich klientów

W kategorii Elektronika oferujemy także Latarki i lampki.