Gadżety samochodowe

Wiele osób spędza w samochodzie niezliczoną ilość czasu. Niektórzy robią to z obowiązku, inni z przyjemności i pasji. Niezależnie od pobudek, każdą podróż mogą umilić przydatne gadżety samochodowe. W sklepie Tempogadżet.pl posiadamy szeroki wybór różnorakich akcesoriów, które zostały stworzone dla kierowców. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, że czas spędzony za kółkiem może być o wiele bardziej komfortowy.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
7,17 
Cena od:
11,34 
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Gadżety do samochodu

W asortymencie posiadamy gadżety do samochodu, które przydają się podczas jazdy, takie jak rejestratory wideo, uchwyty na smartfona, odświeżacze powietrza, a także takie przeznaczone do jego konserwacji. Stale poszerzamy ofertę, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz idealny produkt reklamowy dla Twojej firmy. Sprzedawane przez nas akcesoria są bardzo praktyczne i z pewnością będą docenione przez klientów, których nimi obdarujesz. Im częściej będą ich używać, tym przyjemniej i chętniej będą myśleć o Twojej marce. W naszym sklepie opłaca kupować się dużo. Im większe zamówienie zdecydujesz się złożyć, tym mniej zapłacisz za produkty w przeliczeniu na sztuki. Sprawdź szczegóły w naszych zakładkach produktowych i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić przy kupnie większej liczby gadżetów samochodowych.

W naszej ofercie stawiamy na różnorodność i wygodę. Przejawia się to między innymi w szerokim wyborze uchwytów na telefony, które można zamontować na przedniej szybie, kokpicie albo kratce wentylacyjnej. To niezastąpiona pomoc podczas korzystania z nawigacji i przeprowadzania rozmów za pośrednictwem zestawu słuchawkowego. Kierowca może w ten sposób dużo bezpieczniej wybrać numer lub popatrzeć na ekran z mapą, bez odrywania wzroku od trasy. Wśród naszych gadżetów do samochodu znajdziesz także uchwyty z ładowarkami bezprzewodowymi. W ten sposób ich użytkownik może korzystać wygodnie z nawigacji i równocześnie nie martwić się o rozładowującą się baterię. Każdy z gadżetów samochodowych, które sprzedajemy, posiada opcję naniesienia na jego powierzchnię spersonalizowanego nadruku. To idealny sposób na promocję Twojej firmy. Dostarcz nam projekt graficzny z logo Twojej marki lub hasłem reklamowym, a my przeniesiemy je na produkt. Skontaktuj się z nami w celu wyceny usługi!

Przydatne gadżety do samochodu

Życie kierowcy to nie tylko sama jazda. Oferujemy również przydatne gadżety do samochodu, które pomogą w jego konserwacji. Znajdziesz u nas między innymi praktyczny zestaw do czyszczenia auta z gąbkami, szczotkami, rękawicą z mikrofibry i składanym wiaderkiem. Zapoznaj się również z naszą ofertą skrobaczek, latarek, organizerów do bagażnika, trójkątów ostrzegawczych, apteczek i innych akcesoriów. Stale dodajemy nowe przydatne gadżety do samochodu więc bądź na bieżąco z naszą stroną. Na pewno znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania!

 

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Gadżety na grilla i piknik.