Peleryny przeciwdeszczowe

Nie daj się zaskoczyć opadom. Peleryna przeciwdeszczowa z logo to coś, co na pewno się przyda. Można wziąć ją w góry lub na rower. Jest mała i naprawdę praktyczna. W naszej ofercie mamy peleryny damskie i męskie w różnych rozmiarach oraz foliowe poncho w formie praktycznego breloczka.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Reklamowe peleryny przeciwdeszczowe – gadżet dla każdego

Żaden deszcz nie powinien być przeszkodą w aktywnym spędzaniu wolnego czasu, dlatego warto zaopatrzyć się w praktyczną pelerynę przeciwdeszczową. Po złożeniu są one bardzo małe i mieszczą się do każdej torebki czy plecaka. W czasach, gdzie liczy się głównie funkcjonalność produktu, peleryny przeciwdeszczowe wracają do mody. Przydają się nie tylko na wycieczkach, ale i w życiu codziennym czy w pracy, kiedy trzeba dotrzeć na ważne spotkanie. 
Peleryny przeciwdeszczowe z nadrukiem to fantastyczny pomysł na każdą kampanię marketingową – możesz wykorzystać je jako dodatek do zestawów podarunkowych dla gości eventowych lub jako samodzielny gadżet rozdawany na targach. Każdy, kto choć raz zmókł w deszczu przez nieoczekiwaną zmianę pogody, z pewnością doceni zalety małej, łatwej w przenoszeniu peleryny przeciwdeszczowej. Pomyśl, jak miło będzie przypomnieć sobie, że w plecaku jest gadżet od Twojej firmy, który uratuje przed ulewą! 

Reklamowe peleryny przeciwdeszczowe – hurtownia pomysłów

W naszym asortymencie znajdziesz reklamowe peleryny przeciwdeszczowe damskie i męskie w różnych formach. Pakowane w proste worki sprawdzą się jako materiały marketingowe na targach, natomiast dla poszukiwaczy ciekawych gadżetów mamy ofertę pełną funkcjonalnych gadżetów. Reklamowe peleryny przeciwdeszczowe przestają być nudne, jeśli są zamknięte w małych, poręcznych brelokach. Dla dzieci sprawdzą się breloki w kształcie piłki nożnej, które można przypiąć do plecaka czy kluczy. 
Małe, funkcjonalne kulki, które kryją w sobie pelerynę to rozwiązanie cenione przez miłośników praktycznych gadżetów. Wybierz brelok w kolorze odpowiadającym wizerunkowi Twojej firmy, a my nadrukujemy na nim Twoje logo lub grafikę reklamową. Jeśli chcesz, by Twoje gadżety trafiły w gusta miłośników dobrego stylu, wybierz biały lub czarny brelok i złoty nadruk. Dzięki temu peleryna może pozostać przezroczysta, a więc funkcjonalna, a klient będzie w posiadaniu praktycznego etui z logo Twojej marki. 
W naszej hurtowni znajdziesz także peleryny przeciwdeszczowe z materiałowym etui, które ułatwia przechowywanie i sprawia, że zmieści się ona do każdego plecaka. Można je także przypiąć do zewnętrznych części torby, dzięki czemu nie zajmie miejsca i będzie łatwo dostępna. 

Peleryny przeciwdeszczowe z nadrukiem – gadżet dla turystów

Choć peleryny przeciwdeszczowe to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie na niespodziewane zmiany pogody, to jeszcze większą użytecznością charakteryzują się poncza, które zakłada się przez głowę. Dzięki temu każdy miłośnik górskich wędrówek ochroni przed deszczem nie tylko siebie, ale i swój plecak. Wybierz spośród dostępnych w naszym sklepie peleryn i poncz przeciwdeszczowych najlepszy model i stwórz firmowy gadżet, który przyda się każdemu!

 

W kategorii Odzież / Dodatki oferujemy także Portfele.