Wskaźniki laserowe

Wskaźniki laserowe przydają się na konferencjach, meetingach i podczas prowadzenia wykładów. Dużym ułatwieniem dla klienta może być gadżet z wbudowanym pilotem, który można samodzielnie zaprogramować po podłączeniu do komputera. Nadruk może być wykonany zarówno na wskaźniku, jak i na pudełku, w którym jest przechowywany.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Wskaźniki laserowe

Oferujemy przybory, które przydadzą się w każdej sytuacji wymagającej wystąpień publicznych. Niezależnie od tego czy jest to wewnątrzfirmowa prezentacja czy zewnętrzna konferencja albo wykład, z pewnością ułatwią każde zadanie tego typu. Sprawdź oferowane przez nasz sklep wskaźniki laserowe. Publiczna przemowa stanie się dużo bardziej zrozumiała dla wszystkich, dzięki użyciu tego prostego gadżetu. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli wskaźników. Nie różnią się od siebie wyłącznie estetyką, ale także zakresem funkcjonalności. Wiele z nich to urządzenia wielofunkcyjne, które oprócz lasera sprawdzą się także między innymi jako długopisy, latarki czy touch peny do ekranów dotykowych. Nasza oferta stale się rozrasta i dodajemy do niej nowe produkty. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że znajdziesz wskaźniki laserowe, które będą w 100 procentach odpowiadać potrzebom Twoim i Twoich klientów. Jeżeli kupujesz dużą liczbę egzemplarzy z pewnością ucieszy Cię fakt, że oferujemy korzystne zniżki uzależnione od wielkości zamówienia. Zajrzyj na nasze strony produktowe i zapoznaj się ze szczegółami. Otrzymaj najlepszej jakości produkty w świetnej cenie! 

Wskaźniki laserowe z logo

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z możliwości stojących za promocją marki. Dlatego oferujemy opcję wykonania nadruków firmowych na każdym z oferowanych przez nas produktów. Ozdób kupione przez siebie wskaźniki laserowe swoim logo. Dzięki temu będziesz skuteczniej ją promował. Nadruki umieszczamy w widocznych, dobrze wyeksponowanych miejscach na oferowanych przez nas przedmiotach. Możesz być pewny, że nikt ich nie przegapi. Równocześnie nasze wskaźniki laserowe z logo są cały czas eleganckie i po prostu dobrze wyglądają. Skorzystaj z naszych gotowych formularzy na stronie, aby wycenić koszt nadruku na Twoim zamówieniu. To inwestycja, która pomoże Twojej marce w zyskaniu jeszcze większej popularności. 

Wskaźniki laserowe z nadrukiem

Ogromny wybór jaki prezentujemy w naszym sklepie z pewnością zadowoli każdego. Posiadamy zarówno bardziej eleganckie modele wskaźników laserowych z nadrukiem, jak i te bardziej casualowe. Część z nich oferowana jest w gustownych etui. Przez wzgląd na swoją wielofunkcyjność, wielką popularnością cieszą się lasery wbudowane w długopisy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko co najważniejsze pod ręką. Jeszcze ciekawsza opcją wydają się urzadzenia posiadające więcej funkcji. Przykładowo, posiadamy wskaźniki połączone z długopisami oraz touch panem przeznaczonym do ekranów dotykowych. Za jego sprawą użytkownicy łatwiej poradzą sobie z ich obsługą i nie pozostawią na powierzchni śladów po swoich palcach. Oferujemy także klasyczne, rozkładane wskaźniki teleskopowe. Sprawdź szczegóły zapoznając się ze stronami produktowymi naszych wskaźników laserowych z nadrukiem

W kategorii Biuro oferujemy także Zestawy upominkowe.