Ogrzewacze do rąk z logo

Zaskocz swoich klientów oryginalnym gadżetem reklamowym, dopasowanym do ich potrzeb. Jedną z takich propozycji będzie z pewnością ogrzewacz do rąk. My zamieścimy na ogrzewaczu logo Twojej firmy lub inny wybrany przez Ciebie przekaz/grafikę, a ogrzewacz zadba o ciepło dłoni Twoich klientów i będzie niezmiennie wzbudzać pozytywne skojarzenia związane z Twoją marką!

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

W naszej ofercie znajdziesz ogrzewacze do rąk, które posłużą także jako schładzacze. Te wyjątkowo praktyczne propozycje (takie klienci lubią najbardziej!) oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych, różnych kształtach i uniwersalnych rozmiarach (idealnie dopasowane do dłoni, zmieszczą się w każdej kieszeni). Wybór opcji dopasowanych do Twojego firmowego logo nie będzie żadnym problemem. Ogrzewacze zamówisz u nas w naprawdę atrakcyjnej cenie i w dowolnej ilości.

Ogrzewacze do rąk jako gadżet reklamowy

Wysokiej jakości firmowy nadruk, jaki umieścimy na ogrzewaczach, sprawi, że gadżet ten stanie się idealnym upominkiem reklamowym. Poszukujesz świątecznych prezentów dla klientów? Ogrzewacz zimową porą sprawdzi się perfekcyjnie!

Ogrzewacz do rąk - jak używać?

Ogrzewacz / schładzacz do rąk to specjalna torebka z PCV wypełniona kulkami wodnymi lub cieczą, którą wystarczy włożyć do mikrofalówki, aby uzyskać funkcję ogrzewania lub do zamrażalnika, aby uzyskać funkcję schładzania. Trzymając następnie torebkę w dłoniach, można je odpowiednie ogrzać lub schłodzić.

W kategorii Podróże / Sport oferujemy także Okulary przeciwsłoneczne.