Bidony reklamowe

Każdy z nas chce być aktywny i mieć wiele energii do życia. Twoi klienci być może biegają, jeżdżą na rowerze lub chodzą na siłownie. Z pewnością w czasie uprawiania sportu przyda się im bidon z Twoim logo. Dla naprawdę zmęczonych mamy bidony z wkładem chłodzącym, a dla głodnych – bidony z pojemnikiem na owoce.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie
Cena od:
12,78 
Promocja: GRAWERGRATIS
1 2 z 2

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Bidony z nadrukiem

Działasz w branży fitness albo Twoi klienci cenią sobie aktywny tryb życia i sportowe wartości? Istnieje idealna rzecz, którą możesz podarować im jako gadżet reklamowy. Sprawdź dostępne na naszej stronie bidony z nadrukiem. Można zabrać je ze sobą na rower, jogging czy do siłowni, gdzie dzięki swojej poręczności i praktyczności sprawdzą się doskonale. Jest to gadżet, którego chce się stale używać, a przez to spisuje się świetnie jako narzędzie promocji dla Twojej firmy. Jest na tyle uniwersalny, że zadowoleni z niego będą wszyscy, nie tylko sportowcy. Rodzice mogą przekazać go swoim dzieciom, by miały w czym zabrać napój do szkoły, albo wziąć go ze sobą na spacer do parku czy wycieczkę w plener. Jeżeli przejrzyjsz nasza kategorę, w której prezentujemy bidony reklamowe, zauważysz, że posiadamy ogromny ich wybór. Stale powiększamy asortyment, dlatego zwróć uwagę również na nowości. Dzięki bogatej ofercie z pewnością będziesz w stanie znaleźć bidon z logo, który w 100 procentach będzie odpowiadał Twoim potrzebom i gustom. Wszystko to zarówno jeżeli chodzi o estetykę i design, jak i funkcjonalności. Na pewno ucieszy Cię fakt, że posiadamy bardzo korzystne programy rabatowe dla klientów, którzy zamawiają większą liczbę naszych produktów. Zapoznaj się ze szczegółami i zyskaj najlepszej jakości bidony reklamowe w super niskiej cenie!

Bidony reklamowe

Nie zapominaj o tym, że wszystkie produkty, które kupujesz w naszym sklepie, możesz przyozdobić swoim logo. Wykonujemy profesjonalne nadruki na powierzchni bidonów reklamowych. Dostosowujemy technikę nadruku w do materiału, który pokrywamy, dlatego możesz być pewien, że końcowy efekt będzie trwały i estetyczny. Logotyp Twojej firmy przetrwa na bidonach z nadrukiem przez bardzo długi czas, przypominając Twoim klientom o tym od kogo dostali upominek. Wszystkie grafiki umieszczamy na naszych gadżetach reklamowych w widocznych miejscach, tak by rzucały się w oczy podczas korzystania z nich. Przekonaj się sam, że to doskonały sposób na promocję Twojej marki. Jeżeli zdecydujesz się nanieść na dostępne w naszej ofercie bidony reklamowe swoje grafiki, skontaktuj się z nami w celu dokonania wyceny. 

Bidony z logo

Posiadamy wiele różnych rodzajów bidonów. Różnią się od siebie zarówno kolorystyką, kształtem jak i funkcjami, więc z pewnością będziesz w stanie znaleźć model, który idealnie Ci podpasuje. Sprawdź nasze tradycyjne bidony o ergonomicznych kształtach. Część z nich została specjalnie wyprofilowana, by leżeć lepiej w ręce. Ułatwia to korzystanie z nich podczas aktywności. W ofercie mamy również bidony termiczne, które pozwalają na zachowanie pierwotnej temperatury napoju, zarówno ciepłej jak i zimnej. To tylko niektóre z możliwości znajdujących się w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z resztą modeli!

W kategorii Kubki oferujemy także Butelki.