Zestawy kubków i filiżanek

Porcelanowy zestaw do herbaty lub kawy, składający się np. z filiżanki i dzbanka, to idealny pomysł na elegancki, a zarazem praktyczny prezent. A klienci takie właśnie upominki lubią najbardziej. Dlatego, jeśli poszukujesz pomysłu na reklamowy gadżet w najlepszym stylu, nasze zestawy kubków i filiżanek sprawdzą się doskonale.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

W naszej ofercie znajdziesz zestawy, które możesz podarować także w komplecie z aromatycznymi herbatami czy kawą. W ten sposób stworzysz upominek, który zachwyci i po który Twoi klienci będą sięgać z przyjemnością. Zestawy porcelany oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a im więcej zamówisz, tym korzystniejszą cenę Ci zaproponujemy!

Zestaw filiżanek z Twoim logo

Na wybranym zestawie filiżanek czy kubków umieścimy trwały, estetyczny nadruk z logo Twojej firmy. Każdy łyk ulubionej herbaty albo kawy będzie przypominał Twoim klientom o Tobie w wyjątkowy sposób. I o to właśnie chodzi, prawda? Zestaw porcelany sprawdzi się jako prezent reklamowy, jakim możesz obdarować klientów zwłaszcza z bardziej uroczystych, np. świątecznych okazji.

W kategorii Kubki oferujemy także Bidony.