Zestawy upominkowe prezentowe

Elegancki zestaw upominkowy to prezent, który trafia w sedno - potrzeb i oczekiwań zarówno klientów, kontrahentów, jak i pracowników Twojej firmy. Zadbaliśmy o wysoce estetyczne, a zarazem praktyczne zestawy, dzięki którym pokażesz, jak obdarowane osoby są ważne dla Twojej firmy. Poza tym zestaw podarunkowy zrobi większe wrażenie niż pojedynczy gadżet.

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!

Szeroki wybór zestawów, zróżnicowanych w zakresie kolorystyki, materiałów (ekoskóra, drewno, stal), czy elementów zestawu (mogą go tworzyć m.in. długopis, brelok, wizytownik, portfel, power bank) pozwoli Ci wybrać optymalne rozwiązanie - pod względem ceny, funkcjonalności, a także tego, dla kogo przewidziany jest zestaw upominkowy. Na wybranych zestawach umieścimy trwałe, eleganckie znakowanie z logo Twojej firmy

Wszystko to oraz atrakcyjne ceny, jakie proponujemy, sprawią, że zakup u nas będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący!

Zestawy upominkowe dla klientów i pracowników

Zestaw podarunkowy to doskonały sposób, aby docenić zaangażowanie pracowników czy lojalność klientów. Projekt, który okazał się sukcesem? Podziękuj swoim kontrahentom za współpracę, wręczając im eleganckie zestawy upominkowe. Nasze zestawy sprawdzą się najlepiej także na święta!

Zestawy upominkowe z logo

Wysokiej jakości grawer z Twoim logo możemy umieścić na każdym elemencie zestawu lub też na pudełku. To prosty sposób, aby marka wzbudzała jeszcze bardziej pozytywne skojarzenia i aby klienci zawsze o Tobie pamiętali.

W kategorii Biuro oferujemy także Notesy MOLESKINE.