Kubki plastikowe

Plastikowe kubki z nadrukiem to doskonały pomysł na gadżet reklamowy. Są praktyczne - nie tłuką się. Możne je zabrać ze sobą do pracy, na naradę lub zebranie, a także w podróż (kubki wyposażone są w praktyczne wieczka, a niektóre modele to kubki składane!). Wypełnić orzeźwiającym smoothie lub gorącą, aromatyczną kawą. Te z możliwością stosowania w mikrofalówce pozwolą szybko odgrzać pyszną, domową zupę. Nic dziwnego, że klienci i pracownicy je uwielbiają! 

Kolor
Cena:
Grupa promocyjna
Sortowanie

W naszej ofercie znajdziesz kubki plastikowe w bogatym wyborze wzorów i kolorów. Propozycje designerskie i klasyczne, ze słomką lub z karabińczykiem - bez trudu dopasujesz rozwiązanie do preferencji osób obdarowywanych.

Kubki plastikowe z logo Twojej firmy

Plastikowe kubki z logo Twojej firmy? To najlepszy sposób, aby dać się zapamiętać, a przy tym wzbudzać pozytywne skojarzenia. Przecież osoba korzystająca z kubka właśnie delektuje się pysznym napojem. To idealny moment, aby przypomnieć jej, skąd ten kubek ma!

Na wybranych kubkach zamieścimy trwały nadruk z Twoim firmowym logo - odporny na ścieranie, idealnie dopasowany do powierzchni znakowanego kubka.

W kategorii Kubki oferujemy także Kubki reklamowe.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!