5 gadżetów reklamowych idealnych na wiosnę

14.04.2020
Wiosna w firmie? To doskonały moment, by przewietrzyć regał z reklamowymi gadżetami i domówić takie, które pozytywnie zaskoczą zarówno pracowników, jak i klientów. Brakuje Ci inspiracji? Spieszymy z pomocą! Poznaj 5 produktów promocyjnych, które są użyteczne i jednocześnie skutecznie promują Twoją markę.

Parasole i peleryny przeciwdeszczowe, czyli praktyczny upominek

Wiosną pogoda bywa kapryśna. Zarówno pracowników, jak i klientów warto obdarować materiałami promocyjnymi, które przydadzą się w deszczowe dni. Należą do nich przede wszystkim parasole reklamowe. Proponujemy je w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Z uwagi na dużą powierzchnię nadruku idealnie nadają się one jako nośnik reklamy – na materiał możemy nanieść zarówno logo firmy, jak i wykorzystywane przez nią motto.

Alternatywą dla parasoli reklamowych są peleryny przeciwdeszczowe. Złożone mają one formę praktycznego breloka-kulki, który można przypiąć do plecaka lub torby. Działasz w branży edukacyjnej? Zamówisz u nas peleryny dla dzieci lub młodzieży. To drobny, reklamowy upominek, którego przyjęcia rodzice z pewnością nie odmówią.

Bidony i butelki na owoce – zadbaj o zdrowie swoich klientów

Gdy robi się cieplej, częściej sięgamy po chłodne napoje i sezonowe owoce, które powoli pojawiają się na targach i sklepach. Właśnie dlatego wiosna to doskonały moment, by wręczyć zarówno pracownikom, jak i klientom bidony i butelki na owoce.

Ścianka bidonu ma dużą powierzchnię – możemy nanieść na nią dowolny nadruk, w tym motywujące do działania hasło. Ten zakup zwróci Ci się, jeżeli chcesz zostać dostrzeżony na mieście, gdyż większość osób korzysta z bidonów poza domem. Zależy Ci, by Twoja firma była dobrze postrzegana nie tylko wśród klientów, ale również pracowników? Możesz zadbać o ich zdrowie, kupując dla nich butelki z miejscem na owoce. Woda owocowa to doskonała alternatywa dla słodkich, niezdrowych napojów. Taki upominek będzie też skutecznym motywatorem do dalszej pracy.

Gadżety dla biegacza w każdym wieku

Wiosna to ostatni moment, by zadbać o swoją kondycję przed latem. Wśród Twoich klientów lub pracowników są zapaleni biegacze? Podaruj im gadżety dla biegacza z logo swojej firmy. Należą do nich m.in. latarki czołowe i odblaskowe opaski sportowe. To produkty, które poprawiają widoczność na trasie i tym samym korzystnie wpływają na bezpieczeństwo.

Docelową grupą Twoich klientów są seniorzy? Wręcz im krokomierze – przy ich pomocy łatwiej będzie im zadbać o swoją kondycję. W ofercie mamy również inne ciekawe produkty, w tym m.in. bransoletki fit, opaski na smartfona czy saszetki na biodra. Najbardziej aktywni biegacze z pewnością docenią szybkoschnące ręczniki, które będą mogli zabrać ze sobą na trening. Choć akcesoria te nie są niezbędne do uprawiania sportu, to z pewnością umilają czas spędzony na aktywności fizycznej.

Czapki z daszkiem lub plecaki

Z pierwszymi cieplejszymi dniami chętnie chowamy do szafy ciepłe ubrania, w tym zimowe czapki. W Twojej firmie nie obowiązuje ścisły dress code? Swoje usługi lub produkty kierujesz do ludzi młodych, którzy stawiają na sportowy styl? Zamów czapki z daszkiem! Naniesiemy na nie dowolne nadruki, dzięki czemu będą one pełnić dwie funkcje – praktyczną i reklamową. Gdy Twoi pracownicy lub klienci będą je nosić, zyskasz darmową reklamę.

Podobną rolę pełnią plecaki. Szczególnie chętnie sięgają po nie młodzi, aktywni ludzie, którzy często podróżują. Zamawiając i następnie rozdając partię plecaków, dajesz szansę logo swojej firmy na dotarcie na przysłowiowy koniec świata. Co więcej, ten gadżet reklamowy ma dużą powierzchnię do zadruku i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Kosze i torby piknikowe – z myślą o wypoczynku na świeżym powietrzu

Jak spędzać ciepłe wiosenne weekendy? Po zimie wiele osób jest spragnionych kontaktu z naturą. W roli praktycznego i jednocześnie pomocnego w organizacji pikniku za miastem gadżetu reklamowego sprawdzą się kosze i torby piknikowe. W ofercie mamy kosze wykonane z różnych materiałów (w tym izotermiczne i wiklinowe). Taki upominek śmiało można wręczyć nawet biznesowym kontrahentom.

Masz ograniczony budżet na zakup gadżetów reklamowych, ale chętnie obdarowałbyś klientów i pracowników akcesoriami podróżnymi? Zamów zestawy podróżne ze słuchawkami, organizery lub zestawy pojemników. Dobrym pomysłem będą również torby na biodro, czyli tzw. “nerki”. Są one szczególnie popularne wśród osób podróżujących za granicę. Ceny wymienionych produktów zaczynają się już od ok. 5 zł za sztukę. Na każdym nadrukujemy też logo Twojej firmy.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!