Gadżety świąteczne. Jakie gadżety reklamowe na Boże Narodzenie?

16.12.2019
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia kupujemy upominki dla naszych bliskich. A co z naszymi pracownikami i kontrahentami? Jeżeli nie masz pomysłu na świąteczne prezenty dla współpracowników i kluczowych odbiorców, skorzystaj z naszej bazy pomysłów. Przygotowaliśmy listę funkcjonalnych i wprowadzających świąteczną atmosferę gadżetów, które możesz wykorzystać do wzmacniania biznesowych relacji.

Dlaczego i kiedy zamówić gadżety świąteczne?

Jeżeli w ciągu roku zamawiasz gadżety reklamowe, to doskonale zdajesz sobie sprawę z korzyści, jakie niesie ich rozdawanie. Długopisy, kubki czy notesy z logo firmy to tania i jednocześnie skuteczna reklama. Klienci, którzy mają styczność z tymi przedmiotami, zapamiętują i przywiązują się do Twojej marki. Gadżety świąteczne na Boże Narodzenie pełnią tę samą rolę, a dodatkowo wywołują w obdarowanym miłe skojarzenia. Wręczając reklamowe upominki świąteczne swoim kontrahentom, pokażesz im, że o nich pamiętasz. Pracownikom możesz w ten sposób podziękować i jednocześnie zmotywować do dalszej pracy.

Kiedy najlepiej zamówić gadżety świąteczne z logo firmy? Im szybciej, tym lepiej. Początek grudnia to ostatni moment, by otrzymać zamówiony towar jeszcze przed świętami. Jeżeli nie masz pomysłu na upominki, zainspiruj się naszą listą. Prezentujemy modne i atrakcyjne firmowe gadżety świąteczne. Z niektórych prezentowanych przez nas produktów można korzystać cały rok!

Świąteczne lampiony z logo firmy

Jako upominki firmowe na święta sprawdzą się świąteczne lampiony z logo firmy. Dzięki nim pomieszczenia będą bardziej przytulne. Można je wręczyć zarówno kontrahentom, jak i pracownikom. Wybór lampionów jest duży – producenci oferują zarówno lampiony szklane, jak i lampiony wykonane ze sklejki. Te drugie szczególnie ucieszą osoby, które w ramach hobby zajmują się technikami zdobniczymi, np. decoupage. Na każdy produkt można nanieść nadruk, np. życzenia czy podziękowania.

Łańcuch świetlny lub świąteczna bombka

Przed Bożym Narodzeniem zarówno w domach, jak i firmach pojawia się choinka. By udekorować drzewko, niezbędne są ozdoby choinkowe. Łańcuch świetlny, świąteczna bombka lub drewniane ozdoby choinkowe to doskonały pomysł na prezent. Logo firmy może znaleźć się bezpośrednio na produkcie (w przypadku bombek) lub na opakowaniu. Chcesz wręczyć kooperantowi bombkę? Zdecyduj się na jedną, dużą bombkę prezentową, na której z powodzeniem zmieszczą się życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę.

Termos lub kubek ze świątecznym motywem

Gadżety firmowe na święta wcale nie muszą być skomplikowane i wymyślne, poza tym mogą służyć przez cały rok. Tak jest właśnie w przypadku kubków czy termosów. Chcesz, by Twoi pracownicy poczuli świąteczną atmosferę w miejscu pracy? Zaskocz ich, wręczając im kubki (również w pokrowcu) i podkładki lub termosy ze świątecznymi motywami. Termosy z nierdzewnej stali, które utrzymują temperaturę napoju nawet do 12 godzin, zostaną szczególnie docenione przez pracowników mających w zwyczaju pić kawę w drodze do pracy.

Termofor w pokrowcu, nauszniki lub ciepły kocyk

Bożonarodzeniowe prezenty mogą zostać spersonalizowane i służyć wyłącznie osobie obdarowanej. Jeżeli szukasz takich upominków, zainteresuj się termoforami w pokrowcu, nausznikami i ciepłymi kocami polarowymi. Wyróżniają się one świątecznymi motywami i jednocześnie są praktyczne – doceni je każdy, kto choć raz zmarzł w zimie. Czapkę Mikołaja osoba obdarowana może nosić zamiast zwykłej czapki, jednocześnie reklamując Twoją firmę. Wszystkie wymienione gadżety świąteczne reklamowe mogą też znaleźć się w paczkach przygotowywanych z myślą o pracownikach.

Domino, kolorowanki lub kalendarz adwentowy

W wielu firmach istnieje zwyczaj przygotowywania paczek zarówno dla pracowników, jak i ich dzieci. Jakie gadżety firmowe świąteczne wybrać z myślą o najmłodszych? Oferta jest bogata – wśród ciekawych propozycji są m.in. gra domino i kolorowanki ze świątecznymi motywami. Jeżeli chcesz, by w świątecznej paczce znalazły się również słodycze, wykorzystaj firmowy kalendarz adwentowy. Na opakowanie można nanieść dowolny nadruk.

Świąteczna skarpeta lub torba na prezenty

Przygotowałeś gadżety świąteczne dla klientów lub pracowników, a teraz poszukujesz odpowiednich opakowań? Alternatywą dla papieru do pakowania prezentów są świąteczna skarpeta i torba na prezenty! Ta pierwsza kojarzy się głównie ze Stanami Zjednoczonymi, ale w ostatnich latach zyskuje na popularności również w Polsce. Co więcej, powierzchnia skarpety jest tak duża, że bez trudu zmieści się na niej odpowiedni nadruk. To kolejny powód, dla którego warto rozważyć zamówienie świątecznych skarpet.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas!